RÜYADA DOLAP GÖRMEK

Rüyada dolap, rüya sahibinin sakladığı sırları, umutları ve hevesleri olarak değerlendirilir. Gören kişi pek çok şeyi içinde yaşıyor bazen kendine dahi itiraf etmekten çekiniyor demektir. Ketum olmaya, sır tutmaya, gizli işler yapmaya delalet eder. Rüyada dolap görmek rüya sahibinin belli bir düzene oturtulmuş ve yolunda giden hayatına tabir edilir. Rüya sahibi düzenine o kadar bağlıdır ki önünü göremeyeceği ya da kendisine fayda getireceğine emin olmayacağı hiçbir işe girişmez, bilmediği bir yolda tek bir adım dahi atmaz. Çünkü rüya sahibi için esas olan kurduğu düzeni koruyabilmek ve var olanı kaybetmemektir.

Rüyada Dolap Görmenin Anlamları

Rüyada dolap almak, gören kişinin varlık edinmesine, yeni ve güzel eşyalar alarak evini güzelleştirmek istemesine tabir edilir. Aynı zamanda yatırım yapmak anlamına da gelir.

Rüyada dolap kilitlemek, kötü haberler almaya, üzücü olaylar yaşamaya ve sıkıntıya düşmeye yorumlanır. Rüya sahibi birkaç kötü gün geçirecek, huzuru bozulacak ve neşesi kaçacak demektir.

Rüyada dolap taşımak, kendi yağında kavrulmaya, kısıtlı imkanlarla da olsa birikim yapabilmek için çaba sarf etmeye ve bazı şeylerden kısmaya işaret eder. Rüya sahibi kimseye boyun eğmeden, el açmadan, elindekileri kullanarak geleceği için bir şeyler yapmak adına mücadele edecektir.

Rüyada dolap silmek, gören kişinin mutluluğuna engel olan her türlü engelden kurtulmasına ve mutluluğa kavuşmasına işaret eder. Sorunların kökten çözülmesi anlamına gelirken aynı zamanda rüya sahibine sürekli sıkıntı yaratan, şikayet için kapısını aşındıran kişilerden uzaklaşmasına da işaret eder.

Rüyada dolap yaptırmak, herkesin istifade edebileceği hayırlı ve makbul şeyler yapmaya işaret eder. Rüya sahibi karşılık beklemeden yani gönülden bir iş yapacak ve pek çok kişinin hayır dualarını alacak demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com