RÜYADA DİŞ GÖRMEK

Rüyada diş görmenin anlamı, kişinin ev halkına ve akrabalarına işaret eder. Bazen rüyada görülen diş, emanet ve gizli şeylere de işarettir. Rüyada görülen dişlerin hepsi, aileye, kabileye ve evlada yorulur. Bunun yanında; mala, binilecek hayvana, kiraya verilen eve ve tarlaya, ayrılığa ve birleşmeye, ölüm ve hayata işarettir. Rüyada görülen dişler aile üyelerini, gelirdeki artışı, kederi, gereksiz para harcamayı ve akrabalarla araya mesafe girmesini temsil etmektedir.

Rüyada Diş Görmenin Anlamları

Rüyada dişlerin dökülmesi, alacağınız haberlerin sizi üzeceğine delalet eder. Dişleriniz döküldükten sonra onları elinize almanız ise, çevrenizdeki insanlarla aranızda olan dargınlığı çözeceğinize ve onlarla barışacağınıza yorulmaktadır. Dişleriniz döküldüğünde yere değmeden onları yakalamanız ise aile bağınız olan kişilerden birinin bir rahatsızlık atlatacağına delalet eder. Bu rahatsızlık canınızı sıkabilir fakat şifa haberini almanız uzun sürmeyecektir. Bir diğer rüya tabirine göre ise dişlerin tümünün dökülmesi, hane içinde yaşayan kişilerin artacağına işaret eder. Bu size gelecek misafirler olabileceği gibi, yeni doğan bir bebeğin müjdecisi de olabilir. Rüyanızda dişleriniz döküldükten sonra onları kaybeder ve bir daha bulamaz iseniz, kaç tane dişiniz dökülmüş ise bir o kadar da akrabalarınızın çalışmak amacıyla şehir ya da ülke değiştireceğine delalet eder. Bu iş yolculuğu ve gurbet durumu onlara son derece hayırlı gelecektir. Döndüklerinde durumları çok daha iyi olacaktır. Eğer dişleriniz döküldükten sonra ağzınızdan düşmezlerse ve yerlerine geri gelirlerse bu rüya çevrenizdeki insanların sizden memnun olmadıklarına işaret eder. Sitemlerini size doğrudan söyleyebilecekleri gibi arkanızdan farklı kimselerle de paylaşabilirler. Bir başka rüya tabirine göre ise rüyada dişlerin dökülmesini görmek, ağır bir rahatsızlık atlatacağınıza delalet eder.

Rüyada diş ağrıması, evlatlarınızla ilgili konularda canınız sıkılabilir. Söyleyecekleri sözleri yanlış anlayabilir ve gereksiz yere üzülebilirsiniz. Diş ağrısı ayrıca beklenmedik can sıkıcı olaylara da delalet etmektedir. Bir diğer rüya tabirine göre ise rüyada diş ağrısı görmek planlamadığınız bir harcama yapacağınıza işaret eder. Bu harcama yüzünden maddi zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle bir şey alırken dikkatli olmalı ve maddi durumunuzu gözden geçirmelisiniz. Çok lüks harcamalara yönelmemeli ve mümkün olduğu kadar şu sıralar harcamalarınızı kısıtlayarak paranızı biriktirmeye çalışmalısınız. Eğer dişleriniz ağrıdığında onları acıya dayanmak için elinizle tuttuğunuzu görmüş iseniz, hayrınıza olacak olaylara delalet eder. Dişlerinizi tutmak amacıyla iki elinizi birden kullanmışsanız bu eve girecek eşyalara veya satın alınacak taşınmaz mallara delalet etmektedir.

Rüyada diş çekmek, çektiğini gören kimse, akrabalarıyla daha az görüşmeye başlar. Eğer aynı anda kan görmüşseniz bu durumdan dolayı günaha gireceğinize işaret eder. Eğer rüyanızda siz birilerinin dişlerini çekmiş iseniz bu rüya etrafınızdan birinin başına gelen kötü bir olaydan fayda sağlayacağınıza delalet eder.

Rüyada yeni çıkan diş, evlat sahibi olacağınıza yorulmaktadır. Eğer bu yeni diş üst çene kısmınızda çıkmışsa evladınız erkek, alt çene kısmında çıkmışsa evladınız kız olacak demektir.

Rüyada diş kırılması, eğer bir borç içerisindeyseniz parça parça borcunuzu ödemeye nail olacağınıza delalet eder.

Rüyanızda dişlerinizin çürümesi, hanedeki bereketin azalacağına işaret eder. Eğer dişleriniz çürümekle birlikte aynı zamanda sallanmaya başlamışsa bu durumda gelir azlığının yanında ayrıca elinizdeki paraları da yok yere harcayacağınıza delalet etmektedir. Rüyanızda dişi çürüyen kişi başkalarıysa, bu işinize yaramayacak bir konuşma yapacağınıza işaret eder. Karşınızdaki kişi densiz bir kimse olabileceği gibi size yardım etmek istemeyen bir kimse de olabilir.

Rüyada takma diş takmak, bir işte başarı sağlayacağınıza delalet eder. Bu rüya aynı zamanda istediğiniz şeylere sahip olacağınıza da yorulmaktadır. Bir başka kimsenin takma diş taktığını görmeniz ise, riyakar bir kimsenin size zarar verebileceği konusunda bir uyarıdır. Etrafınızdaki kişilere karşı dikkatli olmalı ve her söylenene itibar etmemelisiniz.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com