RÜYADA DİNOZOR GÖRMEK

Rüyada dinozor görmek, güçlü kuvvetli, kadri ve gönlü yüce, makam sahibi, çevresi geniş, sözü her yerde geçen ve toplumda büyük bir itibar sahibi olan bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu rüya, varlığı ile herkese faydası dokunan bir kişinin varlığı üzerinden açıklanır. Zengin, eğitimli ve rütbesi olduğu halde alçak gönüllüğü, efendiliği ve iyi kalpliliği elden bırakmayan bir kimseye işaret eder. Rüyada dinozor görmek, gören kişinin iş hayatı içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve güzel zamanlar geçirmeye çalıştığına, bu şekilde hareket ederek sorunlarını rahat bir şekilde ortadan kaldıracağına ve uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında yeni ve daha önce denenmemiş şeyleri denemekten çok zevk aldığına ve bu sebeple insanların korktuğu ve çekindiği işleri yapmak için çaba gösterdiğine işaret eder.

Rüyada Dinozor Görmenin Anlamları

Rüyasında dinozor yumurtası görmek, gören kişinin düzenli ve disiplinli bir hayatı olacağına, evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, en büyük zevkinin eşi ve çocukları ile birlikte vakit geçirmek olacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin, aile hayatına ve aile bağlarına çok büyük bir bağlılık duyduğuna, sevdiği kişiler için hayatındaki birçok şeyden vazgeçebileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlendiğinde bile çok büyük bir aileye sahip olmak istediğine ve bu şekilde kendisini çok mutlu hissettiğine işaret eder.

Rüyada dinozor yavrusu görmek, kısmet olarak tabir edilir ve rüyayı gören kişinin hatırı sayılır oranda zenginliği olacağına ve bu durumun düşmanlarını kıskandıracağına işaret eder. Bolluğa ve berekete kavuşmaya, dünya malının üzerine eklemek için fırsatlar yakalamaya alamet eder. İş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve hayırlı olayların yaşanacağına, bu olaylar sayesinde yapılan çalışmalarda büyük kazançlar elde edileceğine, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin yaşanacağına ve elde edilen gelir ile yardıma muhtaç insanlara da yardım edileceğine işaret eder.

Rüyada dinozor öldürmek, rüya sahibinin eline geçecek şansı ve kısmeti tepeceğine tabir edilir. Kişi, ne kaybettiğini fark edemeyeceği gibi aynı zamanda sahip olduklarının da kıymetini bilemeyecek demektir. Aynı zamanda maddi ve manevi desteğini esirgemeyen bir kimseyi kırıp onu kaybetmeye yorulur. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşısına çıkacak ve kendisini içinde bulunduğu durumdan hızlı bir şekilde kurtaracak kadar büyük bir fırsatı vereceği hatalı bir karar ile geri çevireceğine ve bu fırsat sayesinde sahip olabileceği şeylerden mahrum olacağına işaret eder.

Rüyada dinozor iskeleti görmek, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin hayatının olumlu yönde ilerleyeceği, şansının ve bahtının açık olacağı, geleceğinin kendisi için hayırlar getireceği ve kişinin sarsılmaz bir makama oturacağı anlamına gelmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.