RÜYADA DERE GÖRMEK

Rüyada dere, meşakkatli ve özverili çalışmanın ardından kişinin ideallerine ve hedeflerine ulaşarak istediği şekilde yaşamasına ve bol kazanç elde etmesine işaret eder. Dere temiz ise zenginlik, rızık, nimet ve bol kazanç anlamına gelir. Yeşillik üzerinden geçen ve geçtiği yerleri sulayan bir dere görmek evlenmemiş kimseler için hayırlı kısmetlere, evli kişiler için de hayırlı evlatlara işaret eder. Derenin suyunun kuruması aile içinde yaşanacak bir tatsızlık nedeni ile aileden ayrılmaya delalet eder. Rüyada bir dereden geçen ve bazı kimseleri derenin karşı kıyısında bırakan kişinin ömrü tamam olmuş demektir. Rüyada dere görmek bazen de kadın ile tabir edilir. Bu kadının tüm günahları da sevapları da eşi tarafından sürekli olarak izleniyor demektir.

Rüyada Dere Görmenin Anlamları

Rüyada dereye girmek, yüksek bir makama ulaşarak önemli bir kimse olunacağına işaret eder.

Rüyada derede yüzmek, ağaçlı, çayırlı ve sulu olursa hayır ve uğur, bekar için hayırlı bir evlilik, işsiz kimse için uzun süre çalışacağı daha iyi bir iş demektir.

Rüyada dereye düşmek, kişi kendi hayatıyla ilgili kararları kendisi veremez bir duruma gelecek demektir.

Rüyada derede boğulmak, borç ve sıkıntı ile tabir edilir. Rüyada derede yüzemediğini ve boğulmak üzere olduğunu veya boğulduğunu gerçekmiş gibi yaşamak, üzüntülü bir olay yaşayacağına ve canının sıkılacağı bir döneme girmesine ve bu durumun geçici olduğuna işaret eder.

Rüyada derede balık tutmak, rızık, bolluk, genişlik ve hayır ile yorumlanır. Rüyada derede balık tuttuğunu görmek rüya sahibinin sahip olacağı mal mülk ile tabir edilir.

Rüyada derede yürümek, şans ve kısmet demektir. Tüm zorlukların üstesinden gelmek, başarı, kısmet ve ganimet sahibi olmaya delalet eder.

 

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com