RÜYADA DAVA GÖRMEK

Rüyada dava görmek, gören kişinin karşılaşacağı bir olaydaki tutumunun her şeyi değiştireceğine, kendi kaderi dışında, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına ve adil, doğru karar vermesi gerektiğine dair uyarıcı bir rüyadır. Aynı zamanda yanlış yollara sapan kişiler için de bu şekilde devam etmeleri halinde gelecekte ciddi sorunlar yaşayacaklarına, devletle problem olacağına veya hüküm giyerek, özgürlüklerinden olacaklarını da bildirir. Dava gören kişinin ailesinde çok kişinin hak iddia ettiği bir mal söz konusudur. Muhakeme gücü olan ve kudret sahibi biri ile tanışılacağına, kişinin bugüne kadar halledemediği devletle ilgili bir sorunda bu kimseden destek alınacağına da yorumlanır. Eğitim çağındaki gençler için geleceklerinde seçecekleri mesleğin avukatlık ya da hakimlik gibi alanlarda olacağına da işaret eder.

Rüyada Dava Görmenin Anlamları

Rüyada dava açmak, haklı olduğu halde haksız duruma düşen kişilerin gösterdikleri gayret sonucunda herkese doğruların ne olduğunu ispat edeceklerine, işini kaybedenlerin yeniden döneceğine, işten atılanların yüklü bir tazminat kazanacaklarına işaret eder. Miras konusunda aile ve akrabalarla ortak bir karara varılamayan durumlarda mahkemeye başvurularak hak edileni almak şeklinde de yorumlanır. Genç insanlar için kamuya yararlı olabilecekleri meslekleri tercih edeceklerine ve başarı göstereceklerine işaret eder.

Rüyada davacı olmak, bir kimse hakkında davacı olunuyorsa ve o kişi tanıdıksa, gerçekte de bu kişiyle araya husumet girecek demektir. Çok küçük ve önemsiz bir sebepten çıkacak tartışmaların sonucunda kişinin kendisine yeni bir düşman edineceğine de işaret eder. Tanımadığı birinden davacı olduğunu görenler ise, iş yerlerinde amirleri veya yöneticileri ile tartışırlar ve işten ayrılır yahut atılırlar şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com