RÜYADA DARI GÖRMEK

Rüyada darı, gören kişinin hesaplarının istediği gibi gitmeyeceği, işlerinin ve planlarının düşündüğü gibi ilerlemeyeceği ve maddi olarak zarar edeceği anlamına gelir. Kişinin yaptığı yatırımlardan elde edeceği paranın kar getirmesi bir yana yaptığı masrafları dahi karşılamayacağı şeklinde tabir edilir. Bir diğer yandan da mutluluk verici haberler duymaya, övgü dolu güzel sözler işitmeye ve olumlu gelişmeler yaşamaya delalet eder.

Rüyada Darı Görmenin Anlamları

Rüyada darı almak, rüyayı gören kişinin varını yoğunu ortaya koyup, sermaye oluşturduğu bir işten yana hayır göreceğine, hiçbir riske ve engele takılmadan ve maddi kayba uğramadan, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada darı yediğini görmek, kişinin kapalı olan şansı ve kısmeti açılacak, başarısına engel olan her türlü sorun ortadan kalkacak demektir. Bu rüya, bolluğun, bereketin ve rızkın artacağı, zenginliğin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada darı ekmek, hayallerin ve isteklerin gerçek olacağına tabir edilir. Rüya sahibi, işinde ve meslek hayatında çok başarılı olacak, makamı yükselecek, adı yayılacak, şanı yürüyecek demektir.

Rüyada darı tarlası görmek, işlerin açılacağına, kazancın artacağına, dünya malının çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine işaret eder. Plan ve projelerin işlemeye başlayacağına ve kişiye hayır getireceğine yorulur.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com