RÜYADA DARBUKA GÖRMEK

Rüyada darbuka görmek, gören kişinin iş hayatında ya da aile hayatında yaşadığı bir sorunun çözümü için epey bir zamandan beri beklediği haberin yakında geleceğine, beraberinde çok hayırlı ve güzel gelişmeleri de peşinden getireceğine ve bu gelişmeler sayesinde rüya sahibinin ters giden işlerinin kısa bir zaman içinde düzeleceğine işaret eder. Aynı zamanda, aile hayatında yaşanan üzücü ve sıkıntılı olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine tabir edilir.

Rüyada Darbuka Görmenin Anlamları

rüyada darbuka çalmak, rüya sahibinin iş hayatı ile ilgili sorunlu zamanlar geçirdiğine, alacağı bazı hayırlı haberler ile sorunlarının sona ereceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine, attığı her adımla daha çok kazanç elde edeceğine ve işlerinin eskisinden daha iyi bir duruma geleceğine işaret eder.

Rüyada darbuka sesi duymak, aile hayatı ile ilgili ortaya çıkan bir durum ile ilgili olarak çok büyük ve sevinçli bir haber beklendiğine, bu haberin gelmesi halinde çok büyük sevinç yaşanacağına, mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine ve bu haberin iş hayatını da olumlu olarak etkileyeceğine işaret eder.

Rüyada patlak darbuka görmek, uzun zamandan beri beklenen bir haberin geleceğine ama pek de hayırlı olmayacağına, bu habere bağlı olarak yapılmak istenen işlerin ya da atılacak adımların boşa gideceğine ve bu sebeple yapılamayacağına işaret eder.

Rüyada dümbelek görmek, yaşanan bir sorun ile ilgili olarak beklenen bir haberin geleceğine, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine ve çok güzel günler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada dümbelek çalmak, gören kişinin hayatı ile ilgili olarak beklediği bir haberin yakın bir zamanda geleceğine ve güzel olayların yaşanmasına sebep olacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com