RÜYADA DANS ETMEK

Rüyada dans etmek, gören kişinin hayatında meydana gelecek olan köklü ve güzel gelişmelere işaret eder. Bu gelişmeler rüya sahibinin uzun zamandır olmayan neşesini ve keyfini yerine getirecek demektir. Bazı rüya tabirleri ise bunun tam tersine yorum yaparlar. Rüya sahibinin canını sıkacak, onu agresifleştirecek ve bir o kadar da üzülmesine sebep olacak olaylar yaşanacağına işaret ettiği söylenir. Rüyada dans ettiğini gören kişi onu çok şaşırtacak ama çok da mutlu edecek, maddi değeri büyük bir şey alacak demektir. Rüyayı gören kişinin kendi kendine hiç kimse olmadan dans ettiğini görmesi esenlik ve huzur bulacağı anlamına gelmektedir. Bir kimse rüyasında pek çok kişinin bir arada olduğu bir yerde ve herkesin içinde dans ettiğini görürse rüya sahibi kendisi için hayırlı ve makbul bir eş bulacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dans Etmenin Anlamları

Rüyada biriyle dans etmek, gören kişi dans ettiği kişiyle karşı karşıya gelerek bir münakaşa ya da fikir çatışması yaşayacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada eşiyle dans etmek, gören kişinin evliliğinde kaybettikleri heyecan yeniden alevlenecek ve çiftin ağız tadı yerine gelecek şeklinde yorumlanır. Rüyada eşiyle dans ettiğini gören kişinin eşiyle arası bozuksa düzelecektir.

Rüyada dans etmek oynamak, bir alanda ellerini havaya kaldırıp, neşeli bir şekilde oynadığını gören kişinin rüyanın aksine üzüleceği ve hayal kırıklığı yaşayacağı şeylerle karşılaşacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi çok büyük heveslerle giriştiği bir işten hayır görmeyecek ve bu nedenle de büyük bir buhran geçireceğine işaret eder.

Rüyada şarkı söylemek, hem hayra hem de şerre tabir edilir. Rüyasında sevdiği bir şarkıyı dinleyen ve oynayıp eğlendiğini gören kişi kendisine mutluluk verecek olaylar yaşayacak, eğer hiç sevmediği bir şarkıyı dinlediğini görürse de borçlanıp, sağlık sorunları ile mücadele edecek demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com