RÜYADA DAKTİLO GÖRMEK

Rüyada daktilo görmek, gören kişinin arı gibi çalışkan biri olunacağına ve daha genç yaşta kişinin sahip olacağı başarılarla adını yükseklere yazdıracağına, hangi işe girerse girsin muvaffak olacağına, ailesini gururlandıran işler yapacağına işaret eder. El emeği ile kazanç elde etmenin, ikinci bir ek işte çalışarak kısa zamanda para biriktirmeye başlanacağına da işarettir. Çalışılan işe çok büyük emekler verileceğini, bıkmadan, usanmadan helal lokma yemek için uğraşılacağını, yaşamdan zevk almayı bilerek ama aynı zamanda inançlarına uygun şekilde yaşamayı da ihmal etmeyerek, doğru bir çizgide hayat sürdürüleceğini bildirir. Daktilo gören kimseler, yakın zamanda peş peşe haberler alırlar ve özellikle gelecek haberlerden biri nedeniyle ani bir yolculuğa çıkmak zorunda kalırlar şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Daktilo Görmenin Anlamları

Rüyada daktilo hediye etmek, sevilen bir kimsenin işe girmesi için aracılık etmek anlamına gelmektedir. Rüya sahibine gelerek yardım isteyecek bir tanıdığa, kişiden borç isteyecek arkadaşlara da yorumlanır. Bir bayana daktilo hediye ettiğini gören kimseler, akrabalar arasında çıkacak dedikodular nedeniyle sorunlar yaşarlar diye tabir edilir.

Rüyada daktilo tamir etmek, ekmek teknesine önem veren ve küçük de olsa işinin başında duran, sorumluluklarını eksik etmeyen rüya sahibinin karşısına çıkacak yeni fırsatlar nedeni ile bir anlık kararsızlık yaşayacağını, işini bırakmayı düşünse de riske girmek yerine, kendi işini geliştirmek için uğraşacağına işaret eder. Daktilo tamir ettiğini gören kimsenin ailesinden gizlediği bir banka birikimi olur veya kimseye söylemeden bir mülk satın alır demektir. Para konusunda cimriliğe varacak bir tutum içine girileceğini ve harcamaları aşırı şekilde kısan rüya sahibinin kısa süre sona elinde ciddi meblağların bulunacağını da bildirir.

Rüyada eski daktilo görmek, rüya sahibi günahkar ise tövbe eder şeklinde yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de  istenmeyen bir yolculuğa çıkılacağına işarettir. Olumsuz olarak hayatın asıl güzellikleri varken rüya sahibinin gereksiz işler ile uğraştığına yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise bir yolculuktan geri kalınacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com