RÜYADA DAĞ GÖRMEK

Rüyada dağ, çok hayırlı bir rüyadır. Rüyasında dağ gören kişi ülke yönetiminde söz hakkı bulunan üstün yetkilerle donatılır, işinde bulunabilecek en üst mevkiye erişir, toplum içinde otorite, söz ve saygınlık sahibi olur. Rüyada bir dağın zirvesinde Allah’a el açıp ona şükreden kişi hayatı boyunca adaletli ve vicdanlı bir kişi olacak demektir. Eğer bir kimse rüyasında bir dağın yamacında dini vecibesini yerine getiriyorsa devletin üst kademelerinde resmi bir görevde, geniş yetkilerle bir memurluk işine atanır. Bir kişi eğer rüyasında dağdan indiğini görürse maddi zarara ve kayıplara uğrar. Bir kişi dağda rampa bir yoldan çıktığını görürse bu onun yaşayacağı vicdan azabına işaret eder.

Rüyada Dağ Görmenin Anlamları

Rüyasında dağa tırmanmak, gören kişinin dişiyle tırnağıyla kazıyarak, kazancına haram karıştırmadan iyi yerlere gelecek ve işinde başarılı olacak demektir.

Rüyada dağda yürümek, gören kişinin dünya malından ve nimetlerinden payına düşeni alacağına işaret eder.

Rüyada dağdan yuvarlanmak, ya da düştüğünü görmek kişinin yaptığı hatalar nedeni ile işini, kazancını ve koltuğunu kaybetmesi anlamına gelmektedir.

Rüyada karlı dağ, ya da dağa yağmur yağdığını görmek çok iyidir, güzel ve mutluluk verici, hayırlı olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada dağın yandığını görmek, herkesin tanıdığı birinin öleceğine ya da ülke başkanın hezimete uğramasına işaret eder.

Rüyada dağ yolu, gören kişi mecburi olarak vatanından ayrılacak demektir. Dağ yolu aynı zamanda keder, üzüntü ve zorluk anlamına da gelir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com