RÜYADA ÇÜRÜK ELMA GÖRMEK

Rüyada çürük elma görmek, aile içinde yaşanan sorunlara işaret eder ve kişinin eşi tarafından veya birliktelik yaşadığı kişi tarafından aldatıldığına ya da sadakatsizliğe uğradığına tabir edilir. Bazen de yersiz şüpheler içinde bulunduğunu düşünen rüya sahibinin yaşadığı bir gelişme sonrasında düşüncelerinin doğru olduğuna dair veriler elde etmesi şeklinde de yorumlanır. İş yerinde de kişinin sözünü dinlemeyen ve kendi başına buyruk hareketlerde bulunan kişilerin varlığına, işteki aksamalara ve kişinin arkasından iş çeviren, düşmanlarla işbirliği yaparak rüya sahibini zor durumda bırakan kimselere işaret eder. Çürük elma gören kişiler büyük aksilikler yaşayarak hayatlarında kendilerine engel olan veya sorun çıkaran kişileri daha da net şekilde görürler şeklinde yorumlanır.

Rüyada Çürük Elma Görmenin Anlamları

Rüyada çürük elma satın almak, büyük bir yanılgı yaşamak anlamına gelen bu rüya özellikle bir alım satım işinde yaşanacak bir aldanmaya veya aldatılmaya da işaret eder. Özellikle evlilik konusunda acele şekilde hareket etmenin kişinin aleyhine olacağına ve evleneceği kişi ile mutluluğunun çok kısa süreceğine tabir edilir. Üzerinde haciz bulunan bir ev almak veya hileli bir satışa karışmak anlamlarına da gelen rüya büyük bir sıkıntının kapıda olduğunun habercisidir.

Rüyada çürük elma yemek, helal olmayan yollara meyleden kişinin başının yasalarla ve kanun koyucularla derde gireceğine, evindeki huzurun kaçması sonucu aile birliğini de bir arada tutmakta güçlük çekeceğine, yalan söyleyerek işleri bir süre daha idare etmeye çalıştığına ancak var olan sorunların her geçen gün daha da artacağına işaret eder. Çürük elma yemek bazı durumlarda gören kişinin hak yediğine veya başkalarına karşı haksızlık yaptığına, kendi ihtiyacının dışında da başka kişilerin mallarına göz dikerek açgözlü davrandığına yorumlanır. Kavga dolu bir aileye sahip olmaya, iş yerinde büyük huzursuzluklara neden olacak ödeme güçlüğü yaşanacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com