RÜYADA CUMHURİYET ALTINI GÖRMEK

Rüyada cumhuriyet altını görmek, pek de iyi anlamlara gelmez. Rüya sahibi için dertlerin ve sıkıntıların yükü ve ağırlığı olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatının şu sıralar hiç de yolunda gitmeyeceğine, olumlu şekilde ilerlemeyeceğine, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına işaret eder. Rüya sahibi için üzülmeye, ağlamaya, kötü düşüncelere, korkulara ve şüphelere kapılmaya yorumlanır.

Rüyada Cumhuriyet Altını Görmenin Anlamları

Rüyada Cumhuriyet altını bulmak, gören kişinin başının ağrımasına, canının sıkılmasına, huzurunun ve rahatının kaçmasına sebep olacak bazı kötü olayların yaşanacağına girdiği işlerin kendisine hiç iyi gelmeyeceğine ve uğursuzluk getireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin kısmetinin kapalı olacağına işaret eder.

Rüyada Cumhuriyet altını satın almak, gören kişinin kar elde etmek amacıyla gireceği işlerde aradığını ve istediğini alamayacağına bu nedenle de sahip olduğu maddi gücünü de kaybedeceğine, geri planda kalacağına ve yılların emeği olan mallarını elden çıkarmak zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada Cumhuriyet altını çalmak, gören kişinin başına gelecek melanete ve musibete işaret eder. Geçim derdine, yokluğa ve fakirliğe düşmeye, ele güne muhtaç olmaya, düşmanların dilinde sakız olacak hallere düşmeye işaret eder ve şanssızlık olarak yorumlanır.

Rüyada Cumhuriyet altını vermek, gören kişinin kendisini zor durumda bırakacağı, rızkına ve kazancına engel olacağı, alın terinin karşılığını alamayacağı bu yüzden de hem vakit hem de nakit kaybedeceği işlere gireceğine işaret eder. Rüya sahibi, kar zarar karşılaştırması yapmadan bir işe girecek ve bunun da olumsuz sonuçlarına katlanacak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Cumhuriyet altını takmak, gören kişi için şans, bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin ticaretinin açılacağına, işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına ve böylece kişinin rahat edeceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com