RÜYADA ÇORAP GÖRMEK

Rüyada çorap görmek, rüyanın niteliğine bağlı olarak yorumlanır. Çorap kişiye destek olacak ve yardım edecek bir kişinin varlığına işaret ederken genelde bir kadın ile tabir edilir. Rüyada görülen çorap eğer şık ve kaliteli bir çorapsa güzel ve faydalı işler yaparak herkesin sevgisini kazanan birine işaret eder. Rüyada, rüya sahibine bir çorap hediye edilmesi, aile içinde uzun zamandan beri süregelen ve fikir çatışmaları yaşanan bir konu üzerinde görüş birliği sağlanması anlamına gelir. Rüyada çorabın kişinin elinin uzanamadığı bir yerde olması ve ulaşılamadığı için giyilmemiş olması aile içinde birinin ölümüne ya da rüya sahibinin toplumda itibarını yitirmesine işaret eder. Rüyasında çorabını başkasına veren kişi boşanacak demektir.

Rüyada Çorap Görmenin Anlamları

Rüyada çorap almak, bir yerden çorap satın almak iyi değildir. Rüya sahibinin bir tuzağa düşürülerek ya da bir oyuna getirilerek parasının ya da malının elinden gitmesine yorumlanır.

Rüyada çorap giymek, hayırlı bir evlilik yapmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişi güzel ahlaklı ve yumuşak başlı biridir. Rüyada işlemeli çorap giydiğini görmek de alçak gönüllü, anlayışlı, nazik ve terbiyeli biri ile bir yuva kurmaya yorumlanır.

Rüyada çorap örmek, iyi değildir ve art niyetli olan bir kişinin varlığına işaret eder. Bu kişi rüya sahibinin arkasından konuşan, gıybet eden, ona karşı kötü düşüncelere sahip olan bir kişidir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada çorabın kaçması, ayran gönüllü ve hercai olmaya işaret eder. Rüyada çorabın kaçtığını gören kişi hovardadır ve sürekli yeni aşk arayışları içinde olan kişidir şeklinde yorumlanır.

Rüyada yırtık çorap görmek, iş hayatındaki sıkıntılarının artması sebebiyle bir türlü istenen şekle sokulamayan çalışmaların yakın bir zaman içinde düzeltileceğine, başarılı işlere imza atılacağına, maddi kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılacağına ve parasal sıkıntıların deyim yerindeyse tereyağından kıl çekermiş sonlandırılacağına işaret eder. Rüyada yırtık çorap görmek ve giymek, kurulan bir ortaklıkta bazı sıkıntılar yaşanacağına ve aile büyüklerinden birinin ya da iş hayatında akıl hocalığı yapan birinin araya girmesi sayesinde ortaklıkta yaşanan pürüzlerin çözüleceğine yorumlanır.

Rüyada çorap yıkamak, yeni iş kapıları açılacak ve ikinci bahar yaşanacak demektir. Rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri içinde bulunduğu psikolojik sıkıntılarının bir uzmanla yapacağı görüşme sayesinde ortadan kalkacağına, giden birinin geri döneceğine, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına ve bu sayede mutlu olunacağına tabir edilir. Rüyada çorap yıkamak ve ipe asmak, yapılan hataları telafi etmek amacıyla kısa süreli de olsa bir eğitim alınacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle dünyaevine girileceğine, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com