RÜYADA CİRİT GÖRMEK

Rüyada cirit görmek, gören kişinin geleceği için bir fırsat elde edip, bunun kıymetini bilmesi ve sonrasında da uzun süren bir bekleyiş neticesinde hayatını garanti altına almak konusunda çok rahatlayacağına işaret eder. Cirit gören kişi bekarsa evlenmek için çok uzun süre bekler demektir. Genellikle çok geç yapılan evliliklere ve çocuk sahibi olmamaya işaret eden bu rüya, bekar kişiler için ikinci veya üçüncü evliliğini yapmış ve çocuğu olan bir kimse ile hayatını birleştirmek anlamına da gelir. Zahmetli yollardan geçen rüya sahibinin, akıllıca adımlar atması sonucunda, hayatını daha iyi bir hale getirebileceği, ancak her konuda sabır göstermesi gerektiğine de işaret eder. Rüyada cirit görmek, evliler için çocuk sahibi olma konusunda sıkıntılar çekileceğine ve uzun sürecek tedaviler yaşamak zorunda kalınacağına da yorumlanır.

Rüyada Cirit Görmenin Anlamları

Rüyada cirit atıldığını görmek, tanıdık kişilerden gelecek yardımların kişiyi çok fazla mutlu etmeyeceğine ve daha kısa süreli çözümlere ihtiyacı olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin çevresindeki başarılı insanları görerek nerede hata yaptığını ve neden istediği noktaya bir türlü ulaşamadığını sorgulaması anlamına da gelen rüya, aynı zamanda yanlış kararları analiz ederek, yaşama yeniden başlamaya, uzun vadeli adımlar atarak ve sorunlara daha geniş perspektiften bakarak istenilen başarıya ulaşmaya da işaret eder.

Rüyada cirit fırlatmak, gören kişinin amacına ulaşmasına az kaldığına, bundan sonraki hayatının çok daha keyifli ve eğlenceli geçeceğine, yeni yatırımlara neden olacak adımlar atacağına ve daha çok para kazanıp, çok daha yüksek gelirli bir hayata erişeceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.