RÜYADA CİPS GÖRMEK

Rüyada cips görmek, gören kişinin çok uyumlu, nazik ve terbiyeli bir kişi olduğuna ve bu yüzden insanlar tarafından sürekli kullanıldığına işaret etmektedir. Aşırı bir şekilde yapılan yardımların, kişiye zarar vereceğine ve gereksiz yere başına bela açıp zaman ve mal kaybına neden olacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin kendisini yok yere paraladığına yorumlanır.

Rüyada Cips Görmenin Anlamları

Rüyada cips yemek, bir serveti boşa harcamak, eldeki paranın kıymetini bilememek, aşırı bonkör ve sorumsuz davranışlar yüzünden maddi anlamda zor günlerle karşılaşmak anlamına gelmektedir. Kişinin hayatının rahatlığından ötürü sorumluluklarını da ötelemeye başlayacağını ve bu durumun bir süre sonra alışkanlık haline geleceğine, sonrasında pişman olsa da kayıpların telafi edilmesi mümkün olmayan hale geleceğine işaret eder. Cips yiyen kişi boş işlerle uğraşmaktan ve zamanını öldürmekten başka bir şey yapmadığı için ailesinin de sert eleştirilerine maruz kalır. Özellikle evli kimselerin bu tip davranışları yüzünden eşleri ile kavgalı durumlar içine gireceklerine ve ev içinde yaşanacak gerginliklerin daha da sertleşeceğine tabir edilmektedir.

Rüyada çok fazla cips yemek, yanlış yatırım veya yanlış insanlarla iş yapmak, maddiyatla ilgili tutumsuz davranışlar sergilemek suretiyle kişinin iflasın eşiğine geleceğine işaret eder. Sürekli cips yemek iyiye yorulmaz ve bir türlü düzene sokulamayan hayata alamettir. Kişi kendine çeki düzen veremediği için hem iş yaşantısını, hem de özel yaşantısını içinden çıkılması güç sorunlarla doldurur demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com