RÜYADA CİNAYET İŞLEMEK

Rüyada cinayet işlemek, iyi şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin şanssız ve mutsuz olacağına, düzeninin bozulacağına, emeklerinin boşa gideceğine, hayallerinin ve umutlarının tabiri caizse suya düşeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin büyük beklentilerle girdiği ve varını yoğunu yatırdığı işlerde başarısız olacağına ve hayal kırıklığı yaşayacağına tabir edilir. Maddi zarara uğramaya, para ve mal kaybetmeye, moralsiz ve mutsuz olmaya yorumlanır. Rüya sahibinin zahmete ve meşakkate düşeceğine bu dönemde de yıpranacağına tabir edilir.

Rüyada Cinayet İşlemenin Anlamları

Rüyada seri cinayet işlemek, rüya sahibi için uğursuzluk ve büyük kötülük olarak kabul edilir ve gören kişinin arka arkaya kabus gibi günler geçireceğine, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına ve sanki bugünlerin hiç geçmeyecekmiş de hayatının sonunun gelmiş gibi hissedeceğine tabir edilir.

Rüyada namus cinayeti işlemek, cinayet ya da seri cinayet işlemenin tam tersine hayırlara işaret eder. Rüyayı gören kişinin işinin gücünün rast gideceğine, şansının açılacağına, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine tabir edilir.

Rüyada cinayet işlediğini duymak, gören kişinin üzüleceğine, sıkıntıya düşeceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına işaret eder. Rüya sahibi için hayatının en kötü dönemini geçireceği, hastalanacağı, borçlanacağı, geçim derdine düşeceği ve aldığı kararlar konusunda hata yapacağına yorumlanır.

Rüyada birini öldürmek, gören kişinin aklında kendini hatalara, tehlikelere ve belalara düşürecek bazı konular dönüp duruyor demektir. Rüya sahibinin yanlışa çok yakın durduğuna, her an kendisini doğru yoldan uzaklaştırarak, kötülüğe düşmesine neden olacak adımlar atacağına yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com