RÜYADA CEZVE GÖRMEK

Rüyada cezve görmek, can sıkıntısı, moral bozukluğu ve üzüntü anlamına gelir. Rüya sahibinin çok içerleyeceği, kafasına takıp dert edeceği, uzun süre etkisinde kalıp bir türlü kabullenemeyeceği ve kendine yediremeyeceği bazı olaylar yaşamasına ve haksızlığa ya da iftiraya uğramasına işaret eder. Rüyada cezve görmek, zor ve ağır geçecek günlere, kişinin insanlara karşı güvenin sarsılacağına bu nedenle de içine dönüp evine kapanacağına delalet eder.

Rüyada Cezve Görmenin Anlamları

Rüyada cezve almak, güzele, iyiye ve hayırlı olana yorumlanır. Rüya sahibinin çektiği sıkıntıların, üzüntülerin ve kederlerinin son bulacağına, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, yaşama sevincine kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada cezvede kahve yapmak, sevdikleri ile kucaklaşacak, özlem ve hasret giderecek demektir. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin çok uzun zamandır görmediği bir arkadaşına rastlayacağı ve çok mutlu olacağı ile yorumlanır.

Rüyada kirli cezve görmek, boş laflar eden bazı kişilerin rüya sahibinin canını sıkacağına ve onu çok öfkelendireceğine yorulur.

Rüyasında cezve yıkadığını görmek, gören kişi hidayete ve selamete erecek, çarelere kavuşacak demektir. Rüya sahibinin gözyaşının biteceğine, acısının dineceğine ve solan yüzüne güleceğine delalet eder.

Rüyada bakır cezve görmek, rüya sahibinin övgü dolu sözler alacağına ve saygınlık kazanacağına işaret eder. Kişi, güzel davranışları, konuşmaları ve iyi kalpliliği ile büyük, küçük, akraba, komşu demeden herkesin çok seveceği ve kendisinde hep iyi bahsedeceği biri olmayı başaracaktır.

Rüyada altın cezve görmek, rüyayı gören kişinin hayatında mucize gibi gelecek sürpriz gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Kişi, pek çok müjde alacak üst üste mutluluk yaşayacaktır diye ifade edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.