RÜYADA CEVİZ GÖRMEK

Rüyada ceviz görmenin anlamı, zorlukla edinilen mal ve eşyaya delalet eder. Rüyada elinde cevizler olup bunlarla hışırtı çıkardığını görmek, düşmanlığa; cevizin çürük çıktığını görmek, haram mala; kendisinin bir çok cevizi olduğunu görmek, bir kişi ile davalı olacağına delalet eder. Rüyada bir ağaçtan ceviz topladığını görmek, bir mirasa konacağına işarettir. Ceviz rüyada nasıl görüldüğüne bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanabilir ancak ceviz ağacı görmek art niyetli olan, kötü kalpli bir erkek anlamına gelir. Rüyada ceviz yemek kötüdür, illet bir hastalıkla uğraşmaya delalettir. Ceviz toplamak, rüya sahibinin yüzünden yaşanacak tatsızlığa, ceviz ağacının yaş olamayışı, solmuş ve yapraklarını tamamen dökmüş olması zorluklara delalet eder. Rüyada cevizin sesini duymak kötülüğe ve zorbalığa işarettir.
Rüyada Ceviz Görmenin Anlamları

Rüyada ceviz kırmak, rüyayı gören kişinin uğrayacağı haksızlıktan kurtulacağına, adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına, zararının bir şekilde telafi edileceğine, çalışılan işte bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına ve açılan şansının birçok başarı sağlayacağına tabir edilir. Rüyada taşla ceviz kırmak, zor bir işin üstesinden gelinmesi sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına, eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine yorumlanır.

Rüyada ceviz kırıp yemek, dostlara yardım edileceği şeklinde yorulur. Doğru bir adım atılması sayesinde herkesin takdir ettiği bir kişi olunacağı, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağı, sıkıntılı bir dönemin sona ereceği, kurulacak bir ortaklığın çok iyi işlere kapı açacağı, eğitim hayatının bırakılan yerden devam edeceği, hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağı, rakiplerin tekrar yenilgiye uğratılacağı ve yeni bir haneye taşınılacağı anlamına gelir. Rüyada ceviz kırıp yiyen birini görmek, küçük bir sorunun daha fazla büyümeden sona erdirileceğine, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, spor yapmaya başlanılacağına ve sıkıntıların kısa bir zaman içinde çözüleceğine delalet eder.

Rüyada ceviz içi görmek, sevmek ve sevilmek anlamına gelir. Sevilen bir kişinin, önayak olması ile girilen işte çok doğru bir kararın verilmesi sayesinde sorunların kısa zamanda çözüleceğine, hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına, ana baba duasının alınması sayesinde  engellerin aşılacağına ve zenginliğe sahip olunacağına yorumlanır. Rüyada ceviz içi yemek, kapanan bir dükkanın tekrar açılacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, yeni bir hayata adım atılacağına, bebek sahibi olunacağına ve kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına delalettir.

Rüyada ceviz ağacına çıkmak, rüya sahibine büyük başarı kazandıracak bir çalışma için teklif götürüleceğine, bu teklifi kabul etmesinin ardından çok fazla uğraşmadan deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi yüklü miktarda kazanca kavuşacağına ve uzun zamandan beri çok istediği ancak elinde para olmadığı için bir türlü alamadığı evi alacağına tabir edilir. Rüyada ceviz ağacına çıkmak ve düşmek, yapılan ortaklığın bir anda bozulacağına, bu yüzden çok büyük bir zarar edileceğine, ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına ve zor bir işe girileceğine alamettir. Yapılan iyiliklerin karşılığında kötülük görüleceğine yorumlanır. Eldeki para iyi bir şekilde kullanılmalıdır.

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.