RÜYADA ÇEŞME GÖRMEK

Rüyada çeşme görmenin anlamı, kısmet ile yorumlanır. Çok büyük bir mutluluğa işaretle birlikte bütün aile fertleri için, huzura, ferahlığa ve hayırlı bir habere delalettir. Rüyada çeşme görmek, aynı zamanda kısmet, ömrünüz boyunca sürecek olan maddi rahata, haksızlık yapmayacağınıza, prensiplerinizin olduğuna ve bu prensiplerin dışına çıkmadığınıza yorumlanır. Rüya sahibinin ömrü hayatı boyunca hiç sefalete düşmeyeceğine, kötü yola sapmayacağına ve hak yemeyeceğine yorulur. Rüyasında çeşme gören kişinin yapacağı bir hata nedeni ile ya da atacağı yanlış bir adım sebebi ile tüm kazancı da malı da oluk oluk akıp gidebilir. Bu nedenle rüya sahibinin böyle bir rüya görmesi durumunda temkinli davranmasında fayda olacaktır. Bu rüya aynı zamanda, rüya sahibinin güzel olaylar yaşaması şeklinde ifade edilir. Bazı yorumculara göre ise rüyada çeşme görmek, rüya sahibinin yaptığı hatalardan dolayı mal kaybedebileceğine de işaret eder. Bu nedenle dikkatli davranmalısınız. Çeşmenin tasını arayıp bulamadığını görmek, bilmek istediği bir ilim arkasından koştuğuna, tası bulması ise o bilgiye sahip olacağına işarettir.

Rüyada Çeşme Görmenin Anlamları

Rüyada çeşmeden su içmek, bu kişinin hak yolunda ve din kapısında güzel işler yapması sayesinde gerçek bir mümin olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibi herkese yardım eden kişi olduğu için Allah’ın da kendisine yardım ettiğine ve kendisini hiç darda bırakmadığına tabir edilir. Rüyasında bir çeşmeden avuçlarıyla su içtiğini görmek, dünyada ve ahrette hayır, sevap ve bereketle müjdelenmektedir.

Rüyada çeşme yaptırmak, rüya sahibine manevi huzur verecek bir iş yapacağı ve bu sayede içinin ferahlık ve rahatlıkla dolacağı, vicdanı da kafası da son derece huzurlu olacak anlamına gelir.

Rüyada çeşmede el yıkamak, rüya sahibi elini harama ve zinaya sürmez, hayatı boyunca yakalanacağı tüm olası hastalıklardan da bu rüya sayesinde kurtulmuş olur anlamı taşır.

Rüyada çeşmeden bulanık su aktığını görmek, kedere ve sıkıntılara işarettir.

Rüyada çeşmeden su doldurmak, maddi olarak rahata ermeye, bol kazanca, devlet kapısında önemli bir işe, başarıya, işlerinizin rayına gireceğine, eğlencenize para ayırabileceğinize yorumlanır.

Rüyada çeşmeden temiz ve berrak su doldurmak, huzurlu bir hayata, rahatlığa, şan şöhrete, hastaysanız şifa bulmaya işaret eder. Rüyada çeşmeden kirli su doldurmak, sağlığınızın bozulacağına, aile içinde sıkıntılara, maddi sıkıntılara işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.