RÜYADA ÇENE GÖRMEK

Rüyada çene, aile hayatında evin direği olan babanın varlığına işaret eder. Aynı zamanda, yapılan işlerin çok iyi bir seviyeye geleceğine, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına ve hangi iş ile ilgilenilirse o işten çok büyük kazanç elde edileceğine işaret eder. Bunun yanında rüyada görülen çene, düşmanlar ve aile içindeki mutluluğu çekemeyenler tarafından yapılacak dedikodular yüzünden aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin ortaya çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada Çene Görmenin Anlamları

Rüyada kendi çenesini görmek, yapılan işlerde, ortaya konan çalışmalarda ve gerçekleştirilen projelerde başarılı olmak için daha azimli, daha sabırlı ve daha çalışkan olmak zorunda olunduğuna işaret eder.

Rüyada başkasının çenesini görmek, iş hayatında yapılacak çalışmalarda çok ısrarlı olunacak ve daha çok istekle çalışılacak işlere girişileceğine yorumlanır.

Rüyada çenesinin uzadığını görmek, gören kişinin boş işler ile uğraşıp boş hayaller kurduğuna, güçlü olduğu ve sözünün dinlendiği zamanların sona erip güçsüz ve bakıma muhtaç duruma geleceğine tabir edilir.

Rüyada çene çıkması, gören kişinin hayatında ilke edindiği, insanlar ile ilgili düşüncelerinde temel aldığı ve karşısına çıkan sorunların çözümü için başvurduğu düşüncelerinden ve inançlarından ödün verdiğine işaret eder.

Rüyada hayvan çenesi görmek, rüya sahibinin eşi ile yada dost ve akrabaları ile arasında bir yanlış anlaşılmadan dolayı sorun yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada çene kırmak, gören kişinin yaşadığı olaylarda ya da iş hayatında ve aile hayatında ortaya çıkan sorunların çözümünde kendisine ilke edindiği şeylerden çok çabuk taviz verdiğine ve itiraz etmeden iş ile ilgisi olsun olmasın herkesin her söylediğine kulak verdiğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com