RÜYADA CENAZE GÖRMEK

Rüyada cenaze, genel olarak hayra ve iyiliğe yorumlanır. Rüyada cenaze görmek uzun zamandır haber alınamayan birinden haber alınacağına, mal ve para kazanılacağına, uzun ve sağlıklı bir ömrün yaşanılacağına, kişinin hayatında yaşayacağı güzel ve olumlu gelişmelere işaret eder. Bu açıdan rüyada cenaze görmek kişileri korku ve paniğe sürüklememelidir. Ancak bazı rüya yorumcuları cenazenin genel olarak münafık biri olarak yorumlanabileceğine ve bu rüyanın gören kişilere kötülük ve şerden başka bir şey getirmeyeceğini vurgulamaktadırlar.

Rüyada Cenaze Görmenin Anlamları

Rüyada cenaze evi görmek, hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin edindiği tecrübeler sayesinde yaşama karşı olgunlaşacağına, sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına bu durumun da hayatını kolaylaştıracağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin düşünce tarzını geliştirmesiyle birlikte bundan sonra artık en küçük olaydan öyle eskisi gibi büyük yaralar almayacağına delalet edilir.

Rüyada cenaze arabası görmek, büyüklük, ululuk, makam ve mevki sahibi olmak anlamına gelir. Cenaze arabasını rüyada gören kişinin eline çok büyük fırsatlar geçer ve bu fırsatları kullanırsa oldukça güzel bir mevkiye sahip olur, belki de terfi eder. Bazen de bu rüya mal mülk sahibi olmaya, ele geçecek hatırı sayılır bir paraya, şan ve şöhret kazanmaya ya da kişiye yardım edecek kudretli ve güçlü bir dosta da işaret eder.

Rüyada cenaze namazı kılmak, gören kişi için o namaz kimin için kılınıyorsa o kişiye karşı büyük sevgi ve saygı duyuyor şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin nazarında kadri ve gönlü yüce olan ve kendisinin büyük bir hürmet gösterdiği bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada cenaze taşımak, gören kişi kendisi için hayırlı olacak her anlamda güçlü olan bir başkanın veya yöneticinin yanında çalışır veya ondan büyük yardımlar görür demektir. Bu rüya kişinin her türlü sıkıntılarından kurtulacağına, ferah ve güzel bir hayat süreceğine, her anlamda mutlu ve huzurlu günler göreceğine, kederlerinin son bulacağına işaret eder. Rüyada cenaze taşıyan kimse başkalarının hatalarını üstlenir veya başka insanların yaptıkları yanlışlardan zarar görerek sıkıntıya girer demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com