RÜYADA CELP GÖRMEK

Rüyada celp görmek, gören kişinin yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlardan dolayı sıkıntıya düşeceğine, hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına, bu durumlardan ötürü zor zamanlar geçireceğine, eline geçen kazancın gitgide azalacağına, hayatındaki kişilerden ihanet göreceğine, yaptığı çalışmaların boşa gideceğine, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına ve ortak olarak gireceği bir çalışmada büyük zararlara uğrayacağına işaret eder. Rüyada celp gelmesi, yapılan eksik araştırmalar yüzünden girilen bir işte büyük bir borcun altına girileceğine, sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye gideceğine, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, maddi açıdan büyük zarar edileceğine ve elde edilen kazancın günden güne daha da azalacağına tabir edilir.

Rüyada Celp Görmenin Anlamları

Rüyada mahkeme celbi görmek, gören kişinin hiç beklemediği bir olay yüzünden zor durumlara düşeceğine, maddi ve manevi açıdan zorluklarla karşılaşacağına, tartışmalı durumlara düşeceğine, hayırsız kişilerle muhatap olacağına işaret eder. Rüya sahibinin alacağı bir vefat haberi üzerine çok büyük üzüntü yaşayacağına ve stresli bir ortama gireceğine tabir edilir.

Rüyada celp etmek, gören kişinin başına gelecek aksiliklerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, uğrayacağı maddi zararlardan dolayı sıkıntıya düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin büyük üzüntü verecek olaylar yaşayacağına, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine, kötü olayların birbiri ardına yaşanacağına, can sıkıcı durumlarla karşılaşılacağına ve endişe duyulacağına işaret eder.

Rüyada celp kağıdı görmek, hayır getirmesi için kurulan bir ortaklığın büyük sorunlar doğuracağına, işlerin çığırından çıkacağına, iş hayatında deyim yerinde sinek avlanacağına, işleri engelleyen kişiler yüzünden büyük zararlara uğranacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmalar yaşanacağına, kurulmuş olan bir yuvanın kötü kişilerin dedikoduları ve kötü sözleri yüzünden yıkılacağına ve pişman olunacak şeyler yapılacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com