RÜYADA ÇEKİRDEK GÖRMEK

Rüyada çekirdek, gören kişi isteklerini geç de olsa gerçekleşir ancak bu rüya kişiye sabırlı davranması gerektiğini anlatır. Aç gözlü ve ısrarcı davranışlar yerine sükunet içinde beklendiğinde hayallerin gerçek olacağına delalet eder. Rüyada çekirdek görmek yeni atılımların da müjdecisidir. Kısmetlerin artacağına ve yeni kişilerin kapıda olduğuna dair haberci bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi Allah katında da hayırlara vesile olan işlerle uğraşır. Çekirdek görmek aile sahibi olmaya ve bir yere yerleşik düzen kurmaya da işaret eder. Rüyasında çekirdeği toprağa gömdüğünü gören kişi ise çok büyük gelirler elde edeceği ve memleket değiştireceği işlere girişir. Büyük yenilik anlamına da gelir.

Rüyada Çekirdek Görmenin Anlamları

Rüyada çekirdek çitlemek, gören kişi hakkında yakın çevresinin son derece olumsuz şeyler söylediğine ve ulu orta yerlerde isminin dedikodularla anıldığının işaretidir. Çekirdek çitlemek aynı zamanda kişinin havai bir yapıya sahip olduğunu ve ele avuca gelmez işler peşinde koştuğunu da gösterir. Rüyasında topluluk içinde çekirdek yiyen kişi genellikle çevresi tarafından beğenilmez ve sevilmez. Tek başına çekirdek çitleyen kişi ise, asosyal ve yalnız bir hayat sürdürür.

Rüyada çekirdek kabuğu, gören kişi genellikle gönül ilişkilerinde aradığını bulamaz ve daldan dala konar. Şıpsevdi kişilere işaret eden rüya aynı zamanda, iş konusunda da kararlı olmamaya, her konuda sabırsız davranmaya işaret eder.

Rüyada çekirdek dağıtmak, rüyayı gören kişinin imkanlarını en iyi şekilde değerlendireceğine ve başarıları ile aranan isim olacağına, işinde yükseleceğine ve çalışmalarının çok beğenileceğine, muhtaç insanların yardımına koşacağına ve herkesin kalbinde taht kuracağına tabir edilir. Aynı zamanda karşısına güzel fırsatlar çıkacağına, itibarının günden güne aratacağına ve maddi anlamda güç sahibi olacağına tabir edilir.

 

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com