RÜYADA CEHENNEM GÖRMEK

Rüyada cehennem, ağız tadının kaçmasına, üzgün, sıkıntılı ve kötü günler yaşanmasına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının alt üst olmasına neden olacak olaylar yaşanmasına ve bu olayların üst üste gelmesine işaret eder. Aksilikler ve uğursuzluklar rüya sahibinin peşini bırakmayacak demektir. Rüyada cehennem görmek, güzel ve iyi olan şeylere işaret etmez. Hane içinde baş gösterecek tatsızlıklara, münakaşalara, fikir çatışmalarına ve geri dönüşü olmayan ayrılıklara delalet eder.

Rüyada Cehennem Görmenin Anlamları

Rüyada cehennem kapısı, gören kişi için geri adım atıp tabir yerindeyse tükürdüğünü yalayarak, tıpış tıpış kapısına gelecek olan bir kişinin varlığına işaret eder. Bu kişi, rüya sahibini zamanında üzdüğü için gönlünü almak üzere geri gelecek demektir.

Rüyada cehennem zebanisi, gören kişi için ferahlık ve esenlik bulacağı anlamını taşır. Sıkıntıların bitmesi, kuruntuların ve soru işaretlerinin ortadan kalkması şeklinde tabir edilirken aynı zamanda rüya sahibinin kendisini mutsuz eden ve karamsarlığa çeken kişilerden kurtulmasına da işaret eder.

Rüyada cehennem ateşi, gören kişinin içine sinmeyen bazı şeyler olacak ve bu durumda kendisini çok rahatsız edecek demektir. Rüya sahibinin kafasını bulandıran ve ne yapsa da bir türlü netleşmeyen ve kafasına oturmayan şeyler olacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada cehennem ateşinde yanmak, gören kişinin doğru yoldan şaşmasına ve günaha girmesine işaret eder. Kişi, bazı kötü niyetler ve planlar içerisindedir ve bunlardan kurtulmak yerine kafasındaki şeytana uyacak demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.