RÜYADA CD GÖRMEK

Rüyada cd görmek, gören kişinin daha iyi şartlarda yaşama hayali içinde olduğuna, rahatını, konforunu ve lüksünü arttırmak için çaba harcadığına, alım gücünün artması ve maddi olanaklarının da çoğalmasına yönelik çalışmalar yaptığına ve bunun mücadelesi içinde olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin dilediğini daha rahat almak, dilediğini daha kolay yemek ve dilediğini de istediği anda giymek için nefes tükettiğine ve alın teri döktüğüne işaret eder.

Rüyada Cd Görmenin Anlamları

Rüyada cd çalar görmek, gören kişinin deyim yerindeyse bir eli yağda bir eli de balda olacak bir hayatı olacağına, sahip olduğu imkanlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine işaret eder.

Rüyada cd almak, gören kişinin varlıklı kimse olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin refah düzeyinin çok yüksek olduğuna, kendi işinin patronu olduğu için önemli miktarlarda kazanç elde ettiğine ve bunun da ayrıcalığını yaşadığına tabir edilir. Bolluk, bereket, zenginlik, neşe ve zevki sefa içinde geçecek bir hayatı işaret ettiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada cd kırmak, hiç iyi değildir çünkü bu rüya şanssızlık ve uğursuzluk anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin yanlış işlere atılacağına, sonunda maddi zarara uğrayacağına, fakirleşeceğine, zor durumlara düşeceğine ve karnını dahi doyuramayacak hallere geleceğine işaret eder.

Rüyada kırık cd görmek, gören kişinin şansının ve kısmetinin azalması nedeniyle rızkının ve kazancının da düşeceğine işaret eder ve melanet olarak tabir edilir.

Rüyada birinden cd almak, gören kişinin soylu, varlıklı, güçlü kuvvetli, adı ve sözü geçen, çevresi geniş bir kişinin desteği sayesinde işe kavuşacağına ve rızık elde edeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin hayatının çok daha kolay ve zevkli hale geleceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com