RÜYADA ÇANTA GÖRMEK

Rüyada çanta, hedeflenen bir kazanca işaret eder. Bir yandan da gayret ve sonunda ulaşılacak olan zafer anlamına gelir. Rüyasında çantasını düşürdüğünü ve daha sonra da çantasına kavuştuğunu gören kişi kendine ait bir malı satarak yüklü bir kazanç elde edecek demektir. Deri çanta hane içinde yaşanan sıkıntıların sona erip, mutlu günlerin geleceğine işaret ederken, kumaş çanta hoş olmayan ve gerçeklere uymayan sözlerin duyulacağı anlamına gelir. Yırtık bir çanta ise düşünülmeden bir işe sermaye koymak anlamına gelir. Rüyada görülen çanta yolculuk olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Çanta Görmenin Anlamları

Rüyada çanta almak, rüyayı gören kişinin, hayalini kurduğu işi gerçekleştirerek beklediğinden çok daha iyi kazanç elde edeceğine, iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına yorumlanır. Aile hayatı günden güne daha huzurlu olacaktır. Rüyada sırt çantası almak, eğitim hayatı ile ilgili bir karar verileceğine, uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yeni bir eve taşınılacağına ve yapılan bir anlaşmanın çok iyi iş kapısı açacağına işaret eder.

Rüyada çanta kaybetmek, güzel bir işin yarıda kalacağına, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine, büyük bir tatsızlık yaşanacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine yorulur.

Rüyada çanta çaldırmak, sıkıntı çekilecek demektir. Haneye girecek kötü niyetli bir kişi yüzünden eşlerin birbirleriyle kötü olacağına, bu yüzden yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına işaret eder. Rüyada yeni çanta çaldırmak, iş dünyasından sahip olunan itibarın rakiplerin oyunları yüzünden epey zedeleneceğine, sıkıntı yaşanacağına, bu yüzden yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine ve akrabalardan birinin ihanet edeceğine alamettir. Rüyada çanta çaldırmak ve düşmek, büyük güven duyulan birinin ihaneti yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, dertlerin günden güne daha da artacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine ve üzüntü duyulacağına yorulur.

Rüyada çanta düşürmek, rüyayı gören kişinin, kendisine en başta çok büyük fayda sağlayacak bir yola gireceğine, daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine, işlerinin bu yüzden aksayacağına, cebine giren paranın gittikçe azalacağına, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine, aile bireyleri ile hiç yoktan yere tartışma yaşayacağına ve hem kendisini hem ana babasını üzecek bir duruma düşeceğine yorumlanır.

Rüyada çanta hediye almak, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, düşmanların çok üzüleceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, dedikoduların kesileceğine, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine rivayet edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com