RÜYADA ÇAMAŞIR ASMAK

Rüyada çamaşır asmak, gören kişinin hayatında köklü değişikliklerin ve yeniliklerin meydana geleceğine işaret etmektedir. Hane içine tabir yerindeyse ay doğmasına, huzur gelmesine, bolluğun, bereketin, verimin ve kazancın artmasına işaret eder. Aile bireylerinin birbirilerine sıkıca sarılacağı, uyum ve dayanışma içinde olacağı, böylece eve giren gelirin de, mutluluğunda artacağına işaret etmektedir.

Rüyada Çamaşır Asmanın Anlamları

Rüyada çamaşır ipi görmek, dolambaçlı yollardan hedefine ulaşmak isteyen rüya sahibine bir tanıdığının yol göstermesi sonucu karmaşıklığın giderileceğine ve daha kestirme yoldan hedeflerine, isteklerine ulaşabileceğine işaret eder. Bu rüya aynı zamanda psikolojik olarak kişinin kimselere açamadığı bir takım sıkıntılarının olduğunu ve bu durumdan dolayı hem ailesiyle, hem de yakın çevresiyle iletişim sorunları yaşadığına işarettir. Çamaşır ipi renkli ise kişinin eğlenceli ve sefahat düşkünü olduğunu, siyah bir çamaşır ipi ise karamsar düşünceler nedeni ile hiçbir şeyden memnun olunmadığına, aşırı gergin bir ruh haline sahip olunduğuna, beyaz çamaşır ipi ise kişinin iyi niyetle hareket eden, temiz kalpli, müşfik biri olduğuna işaret eder.

Rüyada çamaşır yıkamak ve asmak, ferahlık ve esenlik bulmaya, dertlerden kurtulmaya, sıkıntıları atlatmayı başarmaya işaret edr. Kişi, aile hayatında ihtiyacı olan huzuru yakalayacak, ev içindeki huzursuzluktan ve problemlerden de kurtulacak demektir.

Rüyada çamaşır toplamak, olumlu gelişmeler, hayırlı haberler ve sürpriz olayların yaşanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin maddi imkanlarının artacağı, işlerinin yolunda gideceği, bu sayede borçlarının da azalacağı şeklinde yorumlanır. Dileklerin ve duaların kabul olması anlamına da gelmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com