RÜYADA CAM SİLMEK

Rüyada cam silmek, gören kişinin düze çıkmasına, feraha ve esenliğe kavuşmaya, borçların hafiflemesine, daha yüksek gelir kazanmaya, meslek hayatında başarılı olup, bir adım daha ileri gitmeye ve gerçek mutluluğu yakalamaya işaret eder. Dertlerin sona ermesi, çekilen acıların bitmesi, gözyaşının kuruması ve rüya sahibinin yüzünün artık gülmesi şeklinde kabul edilir ve hayırlara işaret eder.

Rüyada Cam Silmenin Anlamları

Rüyada kapı silmek, hayır olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hane içindeki anlaşmazlıkları, tatsızlıkları ve problemleri halledeceği, geçim derdinden kurtulacağı ve aile içinde artık mutlu bir yaşamı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada pencere silmek, gören kişinin şansının açılacağına, bahtının ve geleceğinin de parlak olacağına işaret eder.  Rüya sahibinin dualarının ve dileklerinin kabul olması sayesinde huzurunun ve ağız tadının yerine geleceği ve bundan sonra hayatının sakin ve sessiz bir şekilde devam edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada yer silmek, gören kişinin hastalıklarından kurtulacağı, şifa ve moral bulacağı, sevdiklerine kavuşacağı, hayallerini gerçekleştireceği, mesleğinde başarılı olacağı ve isteklerini elde edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada dolap silmek, rüya sahibi için sıkıntı ve özlem dolu günler geçireceği şeklinde tabir edilir. Gören kişi, kendini mutsuz ve yalnız hissedeceği günler geçirip, ruhsal bir çöküntü içine girecektir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada temizlik yapmak, gören kişinin çarelere kavuşacağına işaret eder. Kişi, maddi ve manevi olarak tüm sıkıntısından kurtulacak, eli bolluğa kavuşurken, yüreği de ferahlayacak ve hafifleyecek demektir.

Rüyada temizlik yapan birini görmek, rüya sahibinin kendisini üzen, yıpratan, düşünceye iten, mutsuz ve huzursuz eden şeylerden arınacağına, ruhunun dinleneceğine, gönlünün ferahlayacağına ve esenlik bulacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com