RÜYADA CAM GÖRMEK

Rüyada cam, kişinin duygu ve düşüncelerinin yoğunluğuna işaret eder. Kişinin uzun ve güzel bir hayatı olacağı, yaptığı her işte yükseleceği, üstesinden gelemeyeceği hiçbir şeyin olmayacağı anlamına gelir. Rüyada cam görmek mutluluk saadet anlamındadır. Rüyada camın arkasından bakmak, üzüntü ve keder yaşanacağı anlamına gelir. Cam temizlemek, mutlu ve huzurlu bir aile yaşamı ve meslek hayatı demektir. Cam çabuk kırılan bir nesne olduğundan, rüyada cam görmek, az veya çok şiddette olsun, geçici bir üzüntü yaşanacağına delalet eder. Rüyada cam görmek, gizli kapalı olan sırların aşikare olarak meydan bulacağına işarettir. Bekar birinin rüyasında camdan yapılma bir eşya görmesi, o kişinin evleneceği ile tabir olunur. Rüyada cam görmek kısmettir. Bu hayırlı kısmetin umulmadık bir yerden geleceğine delalet eder. Camın temiz olması, eşler arasındaki uyuma ve mutluluğa, Camın kirli olması, ise eşler arasındaki anlaşmazlığa, huzursuzluğa işarettir.

Rüyada Cam Görmenin Anlamları

Rüyada cam silmek, güzel şeylere işaret eder. Rüyasında cam sildiğini gören kişinin hane içinde mutluluk verici olayların yaşanacağına iş yerinde ise kar ve kazanç getirecek gelişmelerin olacağına işaret eder.

Rüyada cam kırmak, rüya sahibi için hayatla ilgili büyük bir sınav vermek ve kendisi için milat olacak bir şey yaşamak anlamına gelir.

Rüyada kırık cam görmek, hiç iyi değildir. Aile içinde bir vefat olayına delalet eder.

Rüyada camdan dışarı bakmak, tatil için uzun yola çıkmaya yani keyfiyetten gidilecek olan bir yola delalet eder.

Rüyada cam bardak görmek, hayırlıdır. Cam bardak gönül işlerine delalet ederken aynı zamanda geleceğin açık ve parlak olduğu, hayatın mutluluk, sevinç ve sağlıklı geçeceği anlamına gelir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com