RÜYADA ÇALMAK

Rüyada çalmak, gerçeğin tam aksine son derece iyi, güzel ve hayırlı şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin mutluluğu yakalamasına, sağlıklı ve sıhhatli olmasına işaret eder. Rüya sahibinin rızıktan yana payına düşeni alacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, hanesinin bollukla dolacağına işaret eder. İş yeri açmaya ya da rütbe atlamaya, parasızlıktan ve geçim derdinden kurtulmaya, başarılı olmaya tabir edilir. Rüyada çalmak, müjdeli olaylar yaşamaya, güzel ve hayırlı haberler almaya, övgü dolu sözler işitmeye şeklinde tabir edilir.

Rüyada Çalmanın Anlamları

Rüyada para çalmak, gören kişi bazı kötü düşüncelere ve art niyetlere sahiptir şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi, hoşlanmadığı bir kişinin canını sıkmak ve kendisine gözdağı vermek için bazı planlar içerisindedir demektir. Bu insanın huzursuz olması kendisini mutlu edecek, aklın sıra ondan intikamını almış olacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada parasını çaldırmak, gören kişi klişe düşüncelere, eski inanışlara ve hurafelere körü körüne bağlıdır bu nedenle de hayatın nimetlerinden ve eğlencesinden yeteri kadar faydalanamıyordur şeklinde yorumlanır.

Rüyada hırsız görmek, uğursuzluk anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin canın sıkılacağı ve moralinin bozulacağı, çok sıkıntılı ve zor günler geçireceği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi yaşadığı sorunlar nedeni ile bir süre işe gidemeyecek ve arkadaşlarıyla görüşemeyecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada hırsızlık yapan birini görmek, iyi şekilde tabir edilmez, melanet anlamına gelir. Rüya sahibinin başının derde gireceğine, huzursuz ve mutsuz olacağına işaret der. Rüyayı gören kişi, hiç beklemediği bir olayla yüz yüze gelecek, dost sandığı birinden kendisini hayal kırıklığına uğratacak bir harekete maruz kalacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada hırsızlık yapmak, gören kişi dertlerine, darlığına ve hastalığına şifa bulur şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yüzünün güleceği haberler alacağına, hayırlı gelişmeler yaşanacağına, kasasının parayla dolacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com