RÜYADA ÇAKMAK GÖRMEK

Rüyada çakmak, rüya sahibinin duygu, düşünce, dua ve hayallerine işaret eder. Rüya sahibi hayatı üzerine sürekli projeler geliştiriyor ve daha rahat, daha mutlu yaşamanın yollarını arıyor demektir. Kişi, her şey daha güzel olsun istiyor ve tüm enerjisini de aklını da bu yönde kullanmaya çalışıyordur. Rüyada çakmak görmek, üzüntü anlamına da gelir. Üstelik yakın birinden gelen bir üzüntü olarak tabir edilir. Rüya sahibinin kendisine karşı çok öz verili olduğu, sayısız fedakarlık yaptığı ve çok inandığı bir kişiden nankörlük görüp ya da hiç hak etmediği şeyler duyup çok kırılacağına ve etkileneceğine delalet eder.

Rüyada Çakmak Görmenin Anlamları

Rüyada çakmak yakmak, gören kişinin hayattan her istediğini alması ve hayallerinin gerçekleşmesi şeklinde tabir edilir. Rüyasında çakmak yakmayı başardığını gören kişi her işinde başarılı olacak ve tüm emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacak demektir. Çakmak yanmazsa da bunun tam tersi anlama gelir ve rüya sahibinin üzüleceği şeklinde yorulur.

Rüyada çakmak bulmak, nahoş olaylar yaşamak ya da kötü sözler duymak anlamına gelir. Rüya sahibinin tüm neşesini ve ağız tadını kaçıracak bir olay meydana geleceğine, kendisinin bu duruma çok sinirlenip çok dertleneceğine ve yaşadığını uzun zaman sindiremeyeceğine yorulur.

Rüyada çakmak hediye almak iyi değildir. Gören kişi için dedikodu yapan kişilerin varlığına işaret eder. Bu kişiler, işsiz güçsüz, bütün gün oturup onu bunu çekiştiren kişiler olup, buldukları her fırsatta rüya sahibini çekiştirmeyi de ihmal etmeyen ve bunu kendilerine meşguliyet edinmiş kişiler olarak tasvir edilirler.

Rüyada çakmak taşı, iyi değildir, yaşanacak büyük kavga ve huzursuzlukların varlığına işaret eder. Düşmanlığın büyümesi ya da insanların birbirlerine düşmesi ile yaşanacak olan kötü olaylar şeklinde ifade edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com