RÜYADA CADI GÖRMEK

Rüyada cadı görmenin anlamı, haksızlığa uğramaya delalet eder. Kişi evhama kapılır ve korkuya düşer. Rüya sahibinin etrafında bulunan bazı kadın ya da kadınların iftirasına uğrayacağına ve haksızlık sonucunda gözden düşmeye yorumlanır. Bu sebeple üzüntülü günler yaşanılacağının habercisidir. Rüya sahibinin etrafında bulunan bir kadının fenalığına uğrayarak sevdiğinden ayrılmaya ya da işlerinin bozulmasına da tabir edilir. Kişinin düzgün ve rayında giden hayatı biran da alt üst olacağına ve bu nedenle sıkıntılı zamanlardan geçerek kendisiyle baş başa kalacağına rivayet eder. Ancak rüya sahibi akıllıca davranırsa kısa sürede doğru yolu bulacağına ve sevdiğine tekrardan kavuşarak mutlu günlerin daim olacağı manasına gelir. Tabi ki de bu zamanların geri gelmesi için uzun uğraşlar vereceğine ve zor zamanlardan geçeceğine yorumlanır.

Rüyada Cadı Görmenin Anlamları

Rüyada Cadı Olduğunu Görmek

Rüyasında cadı olduğunu gören kişinin çekindiği ve evham yaptığı bazı konular olduğu manasına gelir. Kişi kendi iç dünyasında çok fazla yalnız kaldığına ve sürekli kendisiyle çatışma içerisinde olduğuna yorumlanır. Bu sebeple kendisine boş yere sıkıntı yaratan bir kişidir. Buna engel olmazsa ileri dereceye kadar ilerleyen bilen psikolojik bir rahatsız ortaya çıkabilir. Dikkat etmekte fayda var.

Rüyada Cadı Süpürgesi Görmek

Kişi rüyasında cadı süpürgesi görürse, hayatında olmasını gönülden istediği dualarının kabul olacağına ve bu sayede adeta mutluluktan uçmaya tabir edilir. Sevdiği ve özlediği bir kişiden güzel haberler almaya da yorumlanır. Ayrıca rüya sahibi kendisini cadı süpürgesinin üzerinde görürse, hiç para harcamadan yani bedavadan bir mala sahip olur ve rahata kavuşmak ile anlamlandırılır.

Rüyada Cadı Öldürmek

Rüya sahibi etrafında bulunan fitne, fesat ve kötü kişilerin varlığından emin olarak, onları hayatından çıkaracağına tabir edilir. Bu kişiler gereksiz yere konuşan ve rüya sahibine daima zarar veren kişilerden. Yüzüne gülen ve arkasından konuşurlar. Fakat kişi o kadar iyi niyetlidir ki, hala daha onlara toz konduramaz. Ancak yakın zamanda kişiye verecekleri büyük zarardan sonra rüya sahibi bu kişilerin yaptığı kötülüklerden emin olarak onlarla olan bütün bağlarını koparır. Kısaca bu rüya bazı rüyalar gibi haberci niteliktedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.