RÜYADA BUZLU YOL GÖRMEK

Rüyada buzlu yol görmek, rüya sahibinin yaptığı planları bir süre daha ertelenmek zorunda kalacağına ve çıkılması düşünülen bir yolda engellerle karşılaşmaya işaret eder. Gören kişi için soruna sebep olacak bazı ilişkilerin bu sıralarda gün yüzüne çıkacağına, dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına delalet eder. Ortağı olanlar için kendilerinin arkasından iş çevrildiğini fark etmeleri, ortaklarının haksız kazanç elde etmelerini görmeleri şeklinde de tabir edilir. Mali açıdan güvenilen ya da belli bir paranın, malın, tapuların ya da hisse senetlerinin emanet edildiği kişilerin ihanetleri de bu rüyaya yorumdur.

Rüyada Buzlu Yol Görmenin Anlamları

Rüyada buzlu yolda yürümek, başlangıcı güzel olan ancak zaman geçtikçe rüya sahibi için yük olacak bir ilişkinin başlayacağının işaretçisidir. Özellikle evlilik konusunda acele davranan, yeni tanıdığı ve kısa bir süredir beraber olduğu kişiyle evlenmek isteyenlerin daha dikkatli olmaları gerektiğini, bu süreçte bu tip kararlar almamalarını öğütleyen bir rüyadır. Ailevi meselelerden veya parasal sıkıntılardan ötürü eğitimin yarıda kalacağını da işaret eder.

Rüyada buzlu yolda kalmak, banka hesaplarında dondurma işlemi yapmak veya banka birikimlerinden harcama yaparak dar bir boğaza girmek anlamına gelmektedir. Ticaretle uğraşan kimseler için karşılıksız çek sorunlarına ya da çeklerini ödemekte güçlük çekecekleri mali problemlere de yorumlanır. Ekonomik açıdan şartların iyi olmadığını ve bu dönemi olabildiğince sakin, az harcama yaparak ve fazla hareket etmeden geçirmek gerektiğini vurgulayan uyarıcı bir rüya olarak ele alınmalıdır. Kurulacak ortaklıkların ya da girişilecek yeni işlerin kişiyi iflasa sürükleyebileceğine, itibarını zedeleyeceğine de işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com