RÜYADA BUZLU SU GÖRMEK

Rüyada buzlu su görmek, gören kişi için bozulan ilişkilerin ifadesidir ve genellikle aile içinde giderek çoğalan bir huzursuzluğun işaretçisidir. Kişi ne yaparsa yapsın aile içindeki birliği eski haline getiremez ve eşiyle, çocuklarıyla iletişim kurmakta güçlük çeker demektir. Rüya sahibinden saklanan durumların ya da sırların var olduğuna, kişiye söylenen yalanlar yüzünden bozulan ilişkilere, arkadaşlıklara da tabir edilir. Hoşa gitmeyen, aşağılayıcı ve kalp kırıcı konuşmalar yapmak ya da kişiye karşı soğuk tutumuyla sıkıntı veren bir amirle çalışmak zorunda kalmak anlamına da gelir. Düşmanı olan kişilerin bu rüyayı görmeleri, ilerleyen zamanlarda bu kişilerin sayısında bir artış olacağını ve kin besleyen insanların rüya sahibine zarar verebilmek için her türlü fırsatı sonuna kadar kullanacaklarına da işaret eder.

Rüyada Buzlu Su Görmenin Anlamları

Rüyada buzlu su içmek, rüya sahibinin bile isteye bazı insanlarla arasına mesafe koymasına, yalan söylediği anlaşılan bir dostuyla tüm bağlarını koparmak anlamında olduğu gibi, gören kişinin belli bir süre sosyal ortamından uzak kalacağına, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına ve bu düzende yeni insanlara da yer vermeyeceğine işaret eder. Tek başına olmak, her işini kendi yapmak konusunda ısrarcı olan rüya sahibinin sıkıntılı zamanlarında kendisine uzanan yardım ellerini de geri çevireceğini işaret eder.

Rüyada buzlu su içip hasta olmak, rüya sahibinin bazı insanları hayatından çıkarmasından sonra pişmanlık duyacağına ve yalnızlık çekeceğine, tek başına kalacağı için hayattan istediği gibi keyif almayacağına işaret eder. Gerçek hayatta da rahatsızlanmak, hasta olmak ve canı bir şey istemediği için evden dışarı çıkmamak anlamlarına gelmektedir. Aşırı kırılgan davranan rüya sahibinin kendisine söylenen tüm iyi niyetli sözleri yanlış anlayacağına ve arkadaşlarıyla arasının açılacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com