RÜYADA BUZ YEMEK

Rüyada buz yemek, aile ve akraba ilişkilerinde yaşanacak olan sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin beklemediği gelişmeler yaşayacağına ve huzurunu kaçıracak gelişmeler karşısında kendisini çaresiz hissedeceğine, sevdiği kişileri kırmamak adına istemediği şeyler yapmak zorunda kalacağına tabir edilir. Özellikle yakın arkadaşlar ve dostlarla ilgili bazı meselelerin can sıkıcı hale geleceğine, bu dönemde kendisine söylenmiş bazı yalanları öğrenen rüya sahibinin arkadaş çevresine karşı mesafeli bir tutum takınacağına, hatta bazı kişilerle görüşmeyi keseceğine de yorumlanır. İlk bakışta hoş olmayan gelişmeler yaşanacak olsa bile, uzun vadede kişinin pişmanlık duymayacağı bazı kararlar almasına neden olacak durumların işaretçisidir. Evli kişilerin eşleri ile yaşayacakları fikir ayrılıklarının bu dönemde çoğalacağını, bir süre soğuk rüzgarlar esse dahi ilerleyen günlerde bu durumun tersine dönmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Buz Yemenin Anlamları

Rüyada buz makinesi görmek, buz makinesi herkese karşı mesafeli, soğuk bir tavır içine girileceğine, bu yüzden sosyal çevrede bazı olumsuz eleştiriler alınacağına işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı olumsuzluklar ve duyduğu hoş olmayan sözler nedeniyle böyle bir karar alacağına, yakın çevresinin hoşnut olmamasını umursamadan kendi bildiği gibi yaşamaya devam edeceğine işaret eder. Çok az kişiyle görüşmek, izole edilmiş bir yaşam sürmek anlamlarına gelirken, çok kıskanç bir eşe sahip olmak nedeniyle görüşülen kişilerin sayısını azaltmak anlamına da gelmektedir.

Rüyada buz kırmak, büyük bir buz parçasını kırmak ara buluculuk yapılacağının habercisidir. Rüya sahibi yakın çevresinde küslük yaşayan ve birbiriyle konuşmayan kişilerin arasını yapmak için çaba harcayacak demektir. Herkese iyiliği dokunsun isteyen kişinin, gereğinden fazla sorumluluk alması halinde işlerini aksatacağına, başkalarına yardım ederken kendi sorunlarını ihmal edeceğine de işaret ederek uyarıda bulunur.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com