RÜYADA BUZ PATENİ GÖRMEK

Rüyada buz pateni görmek, gören kişinin çevresinde olup biten olayları farkına varamayacağını, sürekli bir kafa karışıklığı yaşayacağını ve güven duygusunda ciddi azalmalar olacağını ifade eder. Buz pateni kaygan zeminin de habercisi olduğu için, özellikle harcama konusunda dikkatli olunması gerektiğine işaret eder. Rüya sahibi eline geçen paranın çok üzerinde harcamalar yaptığı için bir zaman sonra dara düşeceğine, bu yüzden yaşayacağı sıkıntıların ailesine de yansıyacağına işaret eder. Yalanla iş yapmanın veya başkalarının üzerinden rızık elde etmeye çalışmanın sonucunda kazancın hayrını göremeyecek olan kişinin yaptığı hatalar nedeniyle çekeceği pişmanlıklara işaret eder.

Rüyada Buz Pateni Görmenin Anlamları

Rüyada buz pateni satın almak, risklere karşı cesaretle hareket etmek ve güçsüz görünmemek için her koşulda kendini ayakta tutabilmek için büyük mücadeleler vermek anlamına gelir. Renkli buz pateni almak, kişinin çevresinde ikiyüzlü kadınların varlığına yorumlanır. Siyah buz pateni almak, iş yerinde bir erkek rakip tarafından köşeye sıkıştırılacak olmanın, yine iş yerinde kişinin özel hayatıyla alakalı bir mevzunun ortalıkta dolanarak büyük bir sıkıntıya neden olacağına işaret eder.

Rüyada buz pateni yapmak, güzel bir zeminde buz pateni yapmak, tehlikelerle ve engebelerle dolu bir yaşama sahip olsa da, kişinin her şeyin üstesinden gelecek cesarete sahip olacağına, zorluklar karşısında yılmadan hareket edileceğine, takdir gören ve hareketleri desteklenen rüya sahibinin bundan sonraki adımlarında çok daha cesaretli olacağına işaret eder. Tek başına buz pateni yapmak lider biri olunacağına veya bir işin başına geçileceğine, emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına yorumlanırken, kalabalık şekilde buz pateni yaptığını görenlerin çalıştıkları kurumlarda iyi bir kariyer elde edeceklerine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com