RÜYADA BÜYÜK GEMİ GÖRMEK

Rüyada büyük gemi görmek, rüya sahibi için büyük mal elde etmek demektir ve kazanılmış hakların kişiye yeni fırsatlar sunacağını da haber verir. Davalarda başarı elde etmek, resmi makamlarla yapılacak işlerde yüksek paralar kazanmak ve gelirini katlayarak artırmak şeklinde yorumlanır. Daha ferah, daha geniş ve bahçeli bir eve, köşke veya malikaneye de işaret eden bu rüya, maddiyatın verdiği imkanları sonuna kadar kullanacak olan rüya sahibinin beklediğinden de muazzam bir hayata sahip olacağını müjdelemektedir. Büyük gemi görmek hayallere kavuşmak, ölene kadar tüm istediklerini yerine getirmek, iyi bir çevreye, sosyal açıdan iyi bir statüye ve mevkiye ulaşmak demek olduğu gibi, güç, iktidar ve saygınlığın da işaretçisidir. Düşüşlerden dimdik kalkmak, haksızlıklarla sonuna kadar mücadele etmek, her sorunla baş etmek demektir. Kişinin tamamen bileğinin hakkıyla, eğitimi ve bilgisiyle elde edeceği mevkide şan, şöhret sahibi olacağına da işaret eder.

Rüyada Büyük Gemi Görmenin Anlamları

Rüyada büyük gemi inşa etmek, kendi işiyle uğraşan, özellikle küçük işletme sahibi olan kişilerin, talihin de yardımıyla giderek işlerini büyüteceklerini ve yaptıkları işi daha yaygın hale getirerek yurt çapında ünlü biri olunacağına, insanların akıllarında kalacak başarılara ulaşacağına işaret eder.

Rüyada büyük gemiyle yolculuk yapmak, yaşanan gelişmelerin rüya sahibini adım adım istediği geleceğe sürükleyeceğine ve bugüne kadar yapılan hataların gözden geçirilerek yeni hedefler belirleneceğine işaret eder. Geniş bir aileye sahip olmak, torunlarını da görecek kadar uzun yaşamak, taviz vermeden, her zaman prensiplerine uyarak hareket etmek anlamına gelen bu rüya, ticarette üstün başarılar elde etmek, para işlerinde iyi yatırımlar yaparak zengin insanların arasına karışmak, statü atlamak anlamına gelmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com