RÜYADA BOYACI GÖRMEK

Rüyada boyacı görmek, rüya sahibi için renkli ve hareketli bir yaşama kavuşmak, rutinin dışına çıkacak gelişmeler yaşamak anlamına gelir ve hayra yorumlanır. Rüyayı gören kişiyi mutlu edecek güzel günlerin yaşanması demek olan bu rüya, aile içinde sevgi dolu diyalogların varlığına, daha uyumlu beraberlikler yaşamaya da işarettir. Yalnız kişiler için hayatlarına girecek yeni bir aşka, karşı cinsin çok yönlülüğü ile dikkat çekeceğine ve kişinin hayatına da renk katacağına işaret eder. Her türlü engellerden pratik aklı sayesinde kurtulan kişinin hayatını güzelleştirmek için çaba harcadığına, kimseyle kötü olmadan, yoluna devam edip, huzurlu yaşamını korumaya çalıştığına yorumlanır. Küçük zaferlerin, günlük mutlulukların artacağı bu dönemde beklenmedik güzel gelişmelerle beraber uzaktan gelen eski dostlarla hasret giderecek sohbetler yapmaya, sevilen insanlarla daha sık bir araya gelmeye de işaret eder.

Rüyada Boyacı Görmenin Anlamları

Rüyada boyacı tutmak, gören kişinin sorumluluk duygusunu abarttığını ve bu nedenle omuzladığı işlerde başkalarının yardım tekliflerini de değerlendirip, biraz olsun nefes alacak duruma geleceğine işaret eder. Aşırı yorgunluğun ve iş temposu nedeniyle zayıflayan sağlığın farkına vararak daha temkinli hareket etmeye, ailesine ayırdığı vakitlerde onlarla daha çok ilgilenmeye, iyi bir ebeveyn olup, herkesin sorunu ile tek tek ilgilenmeye de işaret eder.

Rüyada boyacı olduğunu görmek, rüya sahibinin hayır sözcüğünü kullanamaması ve herkese evet demesi yüzünden çok zor zamanlar geçireceğine, hatta kendi işlerini halletmek yerine başkalarının işlerinin peşinden koşup sıkışacağını da işaret eder. Herkesin isteklerini yerine getirmek konusunda çabalayan kişinin bir süre sonra bu durumdan dolayı zorlanacağına, ruhen ve madden de kendini kötü hissedeceğine işaret eder. Fiziksel kapasitenin çok üzerinde bir tempoyla çalışmanın veya yaşamanın kişinin sağlığı üzerinde olumsuz etkilere neden olacağına tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com