RÜYADA BÖREK GÖRMEK

Rüyada börek, hem güzel şeylere hem de can sıkıcı olaylar yaşanmasıma işaret eder. Rüya sahibinin şansının yaver gideceği, dileklerinin gerçekleşeceği, bahtının çok parlak olacağı bir dönem yaklaşıyor demektir. Rüya sahibi eğer bu parlak dönemi iyi değerlendirebilirse maddi anlamda doyurucu oranda kar elde edecek, manevi anlamda da büyük bir sükunet ve huzur içinde olacaktır. Rüyada börek görmek rüya sahibinin moralini bozarak, motivasyonunun düşmesine neden olacak olan bazı tatsızlıkların da yaşanmasına işaret etmektedir. Rüya sahibi haksızlığa, iftiraya ya da çevresindekilerin gazabına uğrayabilir. Çevresindeki kötü insanlara, niyetlerini gerçekleştirebilmeleri için gün doğacak demektir.

Rüyada Börek Görmenin Anlamları

Rüyada börek yapmak, gören kişinin işi olarak tabir edilir. Rüyasında börek yaptığını gören kişi ekmeğinin peşinde olan, ailesini geçindirmenin derdine düşmüş, bu nedenle de gece, gündüz demeden didinip duran kişi olarak ifade edilir.

Rüyada börek yemek, yeni rızık kapılarının açılmasına ve para kazanmak için fırsatların çoğalmasına işaret eder. Rüya sahibi biriyle ortaklık yaparak büyük bir iş kurabilir, bundan da memnun olacağı şekilde kazanç elde edebilir.

Rüyada börek satın almak, getirisi oldukça iyi olan bir işe soyunmak ve sonunda da başarı elde etmek olarak tabir edilir. Rüya sahibi, kolları sıvadığı bir işten, tahmininden de büyük bir kar elde edecek ve bu işten kendisi için hayırlı bir sermaye alacak demektir.

Rüyada börek vermek, gören kişinin birine borç vererek ya da gönlünden gelerek yardım etmesi anlamına gelir. Rüyasında börek verdiğini ya da birine börek ikram ettiğini görmek, o kişiye kendisine ait maldan ya da paradan verecek demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com