RÜYADA ÖVMEK

Rüyada birini övmek, bekar kişiler için hayatlarına girecek çok başarılı bir eş adayına, sportif faaliyetlerde veya bireysel becerilerle ilgili konularda isim yapmış bir kimsenin aldığı başarı sonucu kutlama yapmaya işaret eder. Rüya sahibinin birini övmesi, ailesiyle gurur duyacak olduğuna, çocuklarının başarılı eğitim hayatları sayesinde huzurlu biri olacağına, onlara daha iyi bir gelecek sunmak için çok daha fazla çalışacağına ve bunu asla kendine yük olarak görmeyeceğine işaret eder. Kişinin evine iyi bakan bir eş olduğuna, sevdiklerini mutlu etmek için küçük sürprizler yapacağına da yorumlanır. Kişi ailesinden birini övdüğünü görüyorsa o kimseye gerçek hayatta işine yarayacak veya çok mutlu olacağı bir hediye alır demektir. Yakın bir arkadaşını övdüğünü gören kişiler o kimsenin hayatındaki büyük bir değişikliğe tanık olur veya nikahlarında şahit olurlar şeklinde yorumlanır.

Rüyada Birini Övmenin Anlamları

Rüyada birini abartarak övmek, gören kişinin çıkarlarını gözeterek gireceği bir işten çok memnun kalmayacağı ve yeni arayışlar içine gireceği bu dönemde, karşısına çıkacak dolandırıcı kişilerin varlığına işaret eder. Rüya sahibine ufak tefek zararlar verecek kimselerin çok kısa sürede ifşa edileceğine ve rüya sahibinin sevdiği insanlardan göreceği bu yanlışlar sonucunda duygusal anlamda çok büyük hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada kendini övmek, hayra yorumlanmaz ve gören kişinin çok günahkar biri olduğuna, aşırı paragöz, çıkarcı biri haline geldiğine ve dini kurallara büsbütün yüz çevirdiğine işaret eder. Rüya sahibinin kibirli bir yapısı olunduğuna ve zenginliği ile başkalarına hava atmayı sevdiğine bu sayede giderek çevresinde sadece kendisi gibi çıkarcı kimseler kalacağına, gerçek dostluklardan ve sevgiden uzak bir hayat süreceğine yorumlanır. Mala mülke aşırı önem vermeye de işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com