RÜYADA BATTANİYE GÖRMEK

Rüyada battaniye, rengarenk, yeni ve güzel battaniye görmek sıhhat, mutluluk, aile içindeki sıcaklık, saadet ve huzur olarak yorumlanırken bunun tam tersi durumda yani battaniyenin eskimiş, solmuş, yırtılmış ve artık çok kötü olması rüya sahibinin kasıt olmadan işleyeceği günaha yorumlanır. Eski battaniye aynı zamanda rüya sahibinin çevresindeki dedikoducu ve art niyetli kişilere işaret eder.

Rüyada Battaniye Görmenin Anlamı

Rüyada battaniye almak, tıpkı bir battaniye kadar sıcak, samimi ve dürüst komşular, dostlar ve arkadaşlar edineceğine delalet eder. Yani rüya sahibinin çevresinde her düştüğünde elinden tutup kaldıracak kimseleri olacak demektir.

Rüyada battaniye vermek, rüya sahibinin çok zor durumda kalan bir yakınına, arkadaşına ya da komşusuna yardım etmesine ve onun için büyük bir fedakarlık yapmasına yorulur.

Rüyada battaniye yıkamak, rüya sahibinin temiz kalpli olduğuna, düşüncelerini dolaylı yollardan değil, kişinin arkasından konuşmadan yüzüne karşı direkt olarak söylemesine yorulur. Rüya sahibi açık sözlü ve açık yürekli kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada battaniye katlamak, rüya sahibinin bazı ilişkilerini bir süre askıya almayı uygun görmesi anlamına gelir. Rüya sahibi bir süre kafasını toplamak ve ilişkilerini gözden geçirmek isteyecek demektir.

Rüyada battaniyeye sarılmak, rüya sahibinin iş hayatındaki yükselişi ve başarıları şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi memursa makamı, işçiyse maaşı, işverense şanı artar.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com