RÜYADA BAKAN GÖRMEK

Rüyada bakan görmek, gören kişi için işlerinden olumsuz haberler gelmesine ve bundan sonra uzun bir süre de bu olumsuzlukların sürüp gitmesine işaret eder. Rüya sahibi bu aralar çok kısmetsizdir ve başında bir uğursuzluk, bir şansızlık gezip duruyor demektir. Rüyada bakan görmek, bazı olumsuzlukların gelmesi ile birlikte buna ters orantılı olarak bazı sıkıntılarında ortadan kalkmasına tabir edilir. Yani Allah bir kapıyı açıp ötekini kapatırken aynı zamanda da tersi şekilde kapattığı başka kapıları açacak demektir. Sevinç ile hüzün aynı anda yaşanacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bakan Görmenin Anlamları

Rüyada bakan olduğunu görmek, bir devlet adamı olduğunu görmek her zaman hayra yorumlanır. Rüya sahibi için ferahlık ve esenlik bulmak anlamlarına gelmektedir. Ayrıca resmi bir kurumdan gelecek olan güzel ve olumlu bir işe işaret eder. Rüya sahibinin devlet kapısında imzaladığı bir kağıt ile ilgili güzel bir haber çıkabilir ya da rüya sahibi devlet memuru olabilir şeklinde yorumlanır.

Rüyada bakan görmek ve konuşmak, gören kişinin bir işini halledebilmesi için çok zor durumda kalmasından dolayı çevresi geniş, sözü geçen bir kimseden yardım almasına işaret eder. Rüya sahibi bütün kapıları zorlamış olmasına rağmen çare bulamadığı için böyle bir yola başvurmak zorunda kalacak demektir.

Rüyada bakan ile sohbet etmek, gören kişinin işinde çok önemli bir koltuğa oturup son adam olacağına ya da çok yetkili bir memurluk işine getirileceğine işaret eder. Makamın ve rütbenin artması anlamına gelir.

Rüyada başbakan görmek, gören kişinin borçlarından ve hastalıklarından kurtulmasına, düze çıkıp rahata kavuşmasına işaret eder. Rüya sahibi işinde çok başarılı olacak ve yaptığı işle anılacak aynı oranda da gelirinde büyük bir artış elde edecektir. Kuruntular, korkular ve endişeler geride kalıyor demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com