RÜYADA BAHŞİŞ GÖRMEK

Rüyada bahşiş görmek, rüya sahibinin etrafını çıkarcı kişilerin çevrelenmiş olduğuna işaret eder. Maddi olarak sürekli olarak kullanıldığına ve bunun farkında olmasına rağmen, insanları kırmamak için duruma müdahale etmediğine, ancak ailesinden bu konuya ilişkin ciddi uyarılar alacağına işaret eder. Rüyasında bahşiş gören kişi bir bayansa, karşı cinsle ilişkilerinde aşırı kavgacı olur ve menfaatçi davranması nedeni ile ilişkileri uzun sürmez demektir. Devamlılığı olmayan işlerle uğraşmaya, hayal edilen kariyere ulaşmak için çok fazla çaba ve sabır gösterilmesi gerektiğine işaret eden rüya, ailesinden aldığı parayla geçinen ve konforunu bozmamak için işe girip çalışmayı reddeden erkek evlatlara da tabir edilir. Bir konuda at gözlüğü ile bakıldığına ve körü körüne inat ederek olayı çözümsüz hale getiren rüya sahibinin stres içine girip rahatsızlanacağına da yorumlanır.

Rüyada Bahşiş Görmenin Anlamları

Rüyada bahşiş almak, rüya sahibinin, işini bilen biri sayesinde makamını güçlendirmek ve kişinin ticaret hayatını istediği konuma getirmekte kendisine yardımcı olacak bir ortakla çalışmaya başlamaya işaret eder. Bahşiş aldığını gören kişi genç ise, ailesinden gelecek önemli bir miktar parayı sermaye olarak kullanarak erken yaşta kendi işini kuracağına tabir edilir. Yaşlı kişiler için hayattayken miras paylaşımı yapacaklarına işaret eder.

Rüyada bahşiş vermek, işe girmek için aracı bulmaya çalışmaya, mevkisini beğenmeyen kişinin gözünün çok yukarılarda olmasından dolayı kuralları çiğneyerek kendisini göstermek isteyeceğine işaret eder. Sonuçlarının iyi olacağını düşündüğü bir konuda rüya sahibinin beklenmedik bir hayal kırıklığı neticesinde mutsuz olacağını da tabir edilen rüya, arkadaşlıklarda aşırı bencil davranışlarda bulunmanın giderek kişiyi yalnızlığa iteceğine ve etrafındaki kişilerin her geçen gün daha da azalmaya başlayacağına da yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com