RÜYADA BAHÇELİ EV GÖRMEK

Rüyada bahçeli ev görmek, eğer bahçe yeşil ve güzelse oldukça hayırlı bir rüyadır. Rüyada görülen bahçeli ev namuslu yaşam sürmeye, hayırlı ve iyi evlatlar yetiştirmeye, ahlaklı bir kadına, ilim öğrenmeye, isteklerin gerçekleşmesine, muradına ulaşmaya işaret eder. Eğer evin bahçesi yıkık ve ağaçlar soluksa bu rüya insanın hayatını gözden geçirmesi gerektiğine ve yaptığı hatalara yönelik bir uyarı niteliğindedir.

Rüyada Bahçeli Ev Görmenin Anlamları

Rüyada bahçeli bir eve taşınmak, kişi içinde bulunduğu zor durumlardan, eğer borcu varsa borcundan, düşmanlarından ve kötü niyetli insanlardan kurtulur. Bu rüya her anlamda feraha erme ve tüm sıkıntıların yok olması anlamındadır. Bu rüyayı gören kişinin kötü talihi döner, birçok alanda başarı kazanır. Güzel talihe, şansın artmasına, karşısına çıkacak yeni bir gönül ilişkisine de yorumlanabilir.

Rüyada müstakil ev görmek, gören kişinin hayatı bereketle dolu ve hayırlı geçer. Beklentileri gerçekleşir, istekleri kabul olur, sağlıklı geçen bir ömre, güzel dostluklar kurmaya, insanlar tarafından sevilmeye, kudret ve güç sahibi olmaya, aşk ilişkisine, helalinden para kazanmaya, korktuğundan emin olmaya işaret eder. Müstakil ev bazı yorumculara göre ise zorlukla ve sıkıntı yaşayarak güç elde etme, çokça mal biriktirmeye yorulur.

Rüyada bahçe görmek, bahçenin durumuna göre yorulur. Eğer bahçe yeşil ve güzelse, bereketli bir rızık, isteklerin gerçekleşmesi ve rahat bir ömre; eğer bahçe kötü durumda ve bakımsızsa hatalar işlemeye, fakat daha sonra bu hatalardan dönerek pişman olmaya işarettir.

Rüyada bahçe içinde bir ev görmek, yemyeşil bir bahçe içinde ev gören kimsenin bu rüyası onun dünya ve ahiretidir. Bu rüya o kişinin güzel bir ömür geçireceğine, muradına ermesine, eğer sıkıntıları varsa bunların sona ereceğine, yakında duyacağı neşeli haberlere, her anlamda üzüntü ve dertlerinin son bulup daha ferah bir hayat geçirmeye yorulur. Bu rüyayı görenin dilek ve istekleri varsa yakında gerçekleşir demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com