RÜYADA BAHÇE SULAMAK

Rüyada bahçe sulamak, gören kişinin açık yürekli, temiz kalpli, dini inancı kuvvetli ve iyi bir insan olduğu anlamına gelir. Hak yolunda makbul ve güzel işler yapmaya, bundan dolayı vicdan rahatlığı içinde olmaya, hakka yaklaşmaya, manevi olarak da güçlenmeye işaret eder. Rüya sahibinin yaptığı hayır işlerinden duyduğu huzuru ve hazzı başka hiçbir şeyden alamadığına ve bundan asla vazgeçmeyeceğine işaret eder. Rüyada bahçe suladığını görmek, gören kişi herkesin hayır duasını ve takdirini alacak işlere niyetlenecek demektir. Rüya sahibinin insanların yüzünü güldüreceği ve onlara şifa olacağı işlere girişeceğine ve amacına ulaşarak hem ihtiyaç sahiplerini hem de kendini mutlu etmeyi başaracağına tabir edilir.

Rüyada Bahçe Sulamanın Anlamları

Rüyada hortumla bahçe sulamak, çok hayırlıdır. Bolluk ve bereket olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin işlerindeki başarısının artacağına buna bağlı olarak da terfi ederek daha fazla gelir elde edeceğine işaret eder. Maddi imkanların daha fazlasına kavuşmaya ve geçim derdinden kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada bostan sulamak, gören kişinin özel hayatı ve ev yaşantısı ile tabir edilir. Aile bağlarını güçlendirmeye yönelik adımlar atmaya, hane içinde aile bireyleri ile dayanışma, birlik, sevgi ve saygı içinde yaşamaya, hoşgörüye, anlayışa ve hoş sohbete işaret eder. Özellikle de eşler arasındaki muhabbetin koyu olacağına yorumlanır.

Rüyada ağaç sulamak, hayırlıdır bir rüyadır. Rüya sahibinin elinin bolluğuna, cömert kişiliğine, paylaşımcı bir karakteri olduğuna, her can için çabaladığına ve en büyük mutluluğu başkalarını mutlu etmekte bulduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin varını yoğunu en fazla iyilik yapmak için kullanacağına tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com