RÜYADA BAHARAT GÖRMEK

Rüyada baharat görmek, gören kişinin yaşayacağı şanssızlıklar ve uğursuzluklar olarak tabir edilir. Rüya sahibinin karşısına art niyetli ve kötü niyetli kişilerin çıkacağına, bu kişiler yüzünden malını ve parasını kaybedeceğine, sıkıntıya, zorluğa ve darlığa düşeceğine işaret eder. Aksilik ve sıkıntı olarak tabir edilir. Rüya sahibinin keyfinin kaçacağı, moralinin bozulacağı eve kapanıp kalacağı bazı problemler yaşayacağı bu nedenle de uzun süre insan içine çıkamayacağına işaret eder.

Rüyada Baharat Görmenin Anlamları

Rüyada baharatçı görmek, gören kişinin zengin olacağına işaret eder. Bolluk, bereket ve zenginlik olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin işlerinin yoluna gireceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine ve umutlarının boşa çıkmayacağına tabir edilir. Şansın, bereketin ve verimin artacağı günlerin geleceğine işaret eder.

Rüyada baharat koklamak, gören kişi için fırsat kapılarının açılmasına işaret eder. Rüya sahibinin çok şanslı olacağı bir dönemin geldiği ve eğer seçimlerini doğru yapıp, eline geçen şansı iyi değerlendirirse çok kazançlı olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada baharat almak, gören kişinin yan gelip yatacağı, istediği şekilde harcama yapacağı, canı nereye gitmek isterse oraya gideceği, ne almak isterse onu alacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağı, elinin bollaşacağı, kesesinin ağırlaşacağı anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada baharat yediğini görmek, gören kişinin rüyası, gelir kaynaklarının kuruyacağına, kısmetinin kapanacağına ve geçim sıkıntısına düşeceğine tabir edilir. Rüya sahibi uzun süre gözünün yaşını silemez olacak demektir.

Rüyada birine baharat vermek, gören kişinin çalışkanlığı, ahlaklı oluşu, saygılı ve güzel davranışlarıyla, kendisi hakkında kötü düşünen kişileri mahcup edeceğine ve yanıltacağına işaret etmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com