RÜYADA BAĞLAMA GÖRMEK

Rüyada bağlama görmek, çok beğenilen biri haline gelineceğini ve çok sayıda teklifle karşılaşılacağını, bekarlar için hayır diyemeyecekleri kısmetler göreceklerini ve şaşkınlık yaşayacaklarını bildirir. Bağlama, kişinin yetenekli biri olduğunu da gösterir ve özellikle güzel sanatlar alanında başarılı bir olunacağına, bu alana yönelik eğitim alınması halinde kişinin önünün çok açık olacağını ve başarıları nedeni ile çok sayıda ödül alarak saygın bir kariyere sahip olacağını alamet eder. Hayatın güzel bir dönemini sevdiği kişilerle eğlenerek, büyük keyif içinde geçirecek olan rüya sahibinin her konuda ihtiyaçlarını giderebileceği imkanlara sahip olacağını ve geçim darlığı da çekmeden, rahatça hayatını sürdürerek, sık sık sevdiği uğraşlara vakit ayırabilecek bir konfor elde edeceğine de tabir edilir.

Rüyada Bağlama Görmenin Anlamları

Rüyada bağlama çalmak, gören kişinin hayatındaki kişilerin her zaman iyilik yapan ve kişiye destek olan kimseler olduklarına alamettir. Bağlama çaldığını gören kişi birinin tüm dertlerine ortak olur ve onu sıkıntıdan kurtarmak için her türlü fedakarlığı yapar demektir. Bencil olmayan ve her daim maddi olarak elindekini paylaşan bir arkadaş edinmek, kişiyi iyi gününde de, kötü gününde de destekleyen bir eşe sahip olmak demektir. Rüya sahibine gelerek derdini ve kalbini açacak bir tanıdığa, bugüne değin farklı şekilde bilinen bir gerçeğe ulaşmaya da delalet eder.

Rüyada bağlama çalan birini görmek, kişiye sürekli naz yapan bir eş veya sevgiliye işarettir. Özellikle kişiye her türlü isteğini onu kullanarak yaptıran birine de işaret eden rüya, çevredeki insanların bencillikleri ve karamsarlıkları yüzünden rüya sahibinin de bir süre sonra enerjisi düşeceğine, başkalarına yardım edeyim derken kendi psikolojisinin bozulacağına tabir edilir.

Rüyada bağlama dinlemek, sıkıntı ve ağırlık olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin dışarıdan gelecek bazı haberlere çok sinirleneceğine, kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendisine mal edilmesine ve bu nedenle de çok gergin günler geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin sorumluluğu olmayan işlerden sorumlu tutulacağına ve kendini ifade etmek zorunda kalacağına delalettir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com