RÜYADA BAĞLAMA ÇALMAK

Rüyada bağlama çalmak, söz anlamına gelir. Rüya sahibinin yakın çevresinden alacağı haberlere ve onların dertlerine ortak olmak durumunda kalacağına tabir edilir. Hatır ve kıymet bilen, cefakar olan, sevdiklerinden hiçbir şeyi esirgemeyen bir kişinin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin sık sık ailesinin, arkadaşlarının ya da dostlarının isyanına ve yakınmalarına şahit olacağına ve onları teselli etmek için ne yapacağını şaşıracağına tabir edilir. Rüyada bağlama çaldığını görmek, gören kişinin omzunda ağlayacak, ona derdini açacak ve acısını anlatacak bazı kişilerin olacağına ve bu kişilerin kendisinin en yakınındaki kişilerden birisi ya da birileri olacağına yorumlanır.

Rüyada Bağlama Çalmanın Anlamları

Rüyada saz görmek, gören kişinin moralinin yerine geleceği bazı haberler alacağına, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Hayırlı, güzel ve iyi olana sahip olmaya ve yürek rahatlatacak sözler duymaya yorumlanır.

Rüyada saz çalmak, deyim yerindeyse evdeki hesabın çarşıya uymasıyla gelecek, başarıya ve mutluluğa tabir edilir. Rüya sahibinin isabetli kararlar almasıyla ve sağlam adımlar atmasıyla birlikte hedeflerini gerçekleştirmeye işaret eder.

Rüyada saz çalan birini görmek, karamsar ve mutsuz olan bir kişinin konuşmaları ile rüya sahibinin de aynı ruh haline bürüneceğine ve bu kişiyi umutlandırmak için bir süre dil dökmek ve bundan da yorulmak durumunda kalacağına işaret eder.

Rüyada saz dinlediğini görmek, sıkıntı ve ağırlık olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin dışarıdan gelecek bazı haberlere çok öfkeleneceğine, kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendisine mal edilmesine ve bu nedenle de çok gergin günler geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin sorumluluğu olmayan işlerden sorumlu tutulacağına ve kendini ifade etmek durumunda kalacağına yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com