RÜYADA BAĞIRSAK GÖRMEK

Rüyada bağırsak görmek, gören kişinin aile yaşantısına, evliliğine, çocuklarına, anne babasına ve bağlı olduğu topluma işaret eder. Rüya sahibinin hane içinde yaşadığı olumlu olumsuz bir çok duruma tabir edilir. Bunlar mutluluk, sevinç, üzüntü, hayal kırıklığı hoş ve nahoş olaylar şeklindedir. Bir yandan da rüya sahibinin durağan ve iyi giden hayatının bozulacağına ve olumsuz şekilde değişeceğine işaret eder. Kişinin hayatında kavgaların, karışıklıkların ve büyük problemlerin çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Bağırsak Görmenin Anlamları

Rüyada insan bağırsağı o görmek, gören kişinin başkasının sırtından geçinmesine tabir edilmektedir. Kişi bir kimsenin aracılığıyla menfaat elde edecektir. Bunun sonucunda mal sahibi olup kazanca kavuşacaktır şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada bağırsaklarının dışarı çıktığını görmek, gören kişinin kusurlu ve ayıp işler yapmasına yorumlanmaktadır. Kötülüğe, hile yapmaya, hata yapmaya, arsız, yüzsüz, yolsuz ve hırsız olan kişilerle zaman geçirmeye tabir edilir.

Rüyada bağırsak yediğini görmek, gören kişinin gaflete düşeceğine, hıyanet içinde olacağına ve bunun sonucunda büyük yanlışlar yapacağına işaret eder. Günah işlemeye, doğru yoldan şaşmaya, inancı terk etmeye, kötü kalpli kişiler arasında yer almaya ve aykırı davranışlarda bulunmaya tabir edilir.

Rüyada bağırsak kanseri olduğunu görmek, gören kişinin yolunda giden işlerinin bozulacağına, kazancının kesileceğine, şansının, kısmetinin ve bahtının kapanacağına işaret etmektedir. Rüya sahibi büyük bir darlığın ve kıtlığın içine düşecektir. Borçları her geçen gün artacak ve geliri de aynı hızla azalacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada bağırsak solucanı görmek, gören kişinin hayatında olan işgüzar bir kişinin varlıyla tabir edilir. Bu kişi aileye yakın olan ve sürekli evlerine gelip giden, kötü niyetli olmayan ama konuşmalarıyla huzur kaçıran bu sebeple de kendisinden haz edilmeyen bir kişi olarak tabir edilmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com