RÜYADA BADEM ŞEKERİ GÖRMEK

Rüyada badem şekeri görmek, gören kişi için zenginlik, esenlik ve bereket dolu geçecek güzel bir hayata işaret eder. Rüya sahibinin geniş geniş yaşayacağı, geçim sıkıntısı çekmeyeceği, keyfinin, rahatının ve huzurunun yerinde olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin Allah’ın doğada, insana sunduğu ne kadar güzellik varsa bunlardan istifade etme imkanı bulacağına tabir edilir. Çok az kişiye nasip edilecek güzellikte bir yaşamın sahibi olmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Badem Şekeri Görmenin Anlamları

Rüyada badem şekeri yemek, rüya sahibinin hayatının ve işlerinin yolunda gideceğine, şansının ve bahtının açık olacağına, rızkının hiç azalmayacağı gibi her geçen gün daha da çoğalacağına işaret eder.

Rüyada badem almak, şans, uğur ve kısmet ile tabir edilir. Rüya sahibinin mutluluğunun, huzurunun ve kazancının her geçen gün daha fazla artacağına ve rahatının yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada badem kırmak, zor ve imkansız işlerin üstesinden gelmeye, herkesi kendine hayran bırakmaya ve özendirmeye işaret eder. Rüya sahibinin alnının akı ile çıkacağı işler sayesinde şanının ve rütbesinin yükseleceği, ağzının tadının da yerine geleceği anlamına gelir.

Rüyada kuru badem görmek, dostlarla, arkadaşlarla ve aile bireyleriyle iyi geçinmeye, onlarla sık sık bir araya gelerek, hasret giderip, eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin, hoş sohbet kimse olduğuna ve çevresindekilerin kendisinin sohbetine ve tatlı diline bir türlü doyamadığına tabir edilir.

Rüyada yeşil badem yemek, hayırlı, iyi ve güzel olana işaret eder. Rüyayı gören kişinin, hiçbir derdinin ve borcunun kalmayacağına, üzerindeki ağırlığı atmayı ve yeniden hayat bulmayı başaracağına tabir edilir. Kişi, eski neşesine ve dinamik haline yeninden kavuşacaktır şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com